Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy apának? Miben kell segíteni az anyát?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mit várhat el a nő, a feleség az anya a férfitől egy kapcsolatban ha már van gyerek is.

Nálunk én etetem, itatom, pelenkázom, altatom a gyermekünk, kb 10%ban férjem besegít de csak ha kérem, igaz hogy én vagyok otthon a gyerekkel a férjem dolgozik. Ő hétvégéken haverozik, van hogy ottalvós buliba is megy, mert neki ez jàr. Én persze mosok főzök, takarítok, intézem a bevásárlást. Félre ne értsétek nem panasz hogy én vagyok a gyerekkel.



2023. szept. 5. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

Konkrétan mit vársz el a férjedtől?

Az oviban még mindig a lányok babáznak, és a fiúk a kisautókat tologatják.

Ultraprogresszív liberálfeminizmus ide vagy oda, ha nem tetszik, nem kell gyerek.

2023. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Adnék neki ottalvós bulit hogy megemlegetné...

Remélem kamu.

2023. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Neki is kellene etetni főleg ha cumizik, de anyatejet is lehet üvegbe tenni és ő eteti, hétvégén altathatja, ha már pihent, vagy neked van rá szükséged, te neked se ártana kikapcsolódni és ő is el lehet vele nyugodtan, pelenkacserelés, fürdetés is lehet felváltva. Az én partnerem három műszakba járt akkoriban, amikor kisbaba volt a kisfiam és ha nem tudtam elaltatni, vagy beteg volt felkelt hozzá, legalább megpróbálta elaltatni, megnyugtatni. Hétvégén pedig együtt mentünk mindenhová főleg hárman. Sőt még most is. Általában együtt fürdettük, külön is pelenkáztuk, megetette nyugodtan. A te párod nem apának való és sohasem lesz több mint valószínű!

Annyit tehetsz, hogy rabizod a gyereket, megmondod neki, hogy ideje kivennie a részét, ha utána se segít, akkor inkább szakíts vele, mert nem szeret titeket egy kicsit se!

2023. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez gáz. Ilyen pasinak nem értem minek szülnek gyereket. Az ilyen tuti korábban is ilyen volt..
2023. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Semmiben nem kell segítenie, hanem kivenni a részét.

Gondolom, előtte is ilyen volt, de te azért hozzamentel és még szültek is neki.

2023. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

5# exférjem gyerek után lett ilyen

Ugyanilyen amit a kérdező leírt.

2023. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik mintha egyedülálló anya lennél.

A fenét; mintha két gyereket kéne ellátnod egyszerre.


Szar helyzet felnőtt férfit nevelgetni, de muszáj megmondanod, hogy ideje beleszoknia az apa szerepbe, mert az apaság nem csak abból áll, hogy egyszer egy éve orgazmusa volt. De persze fogalmazz szépen, mert ha sérül az egoja, akkor még ő hagy ott téged.

2023. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Ácsi! Én férfi vagyok, mindenben segítettem, mellette két helyen dolgoztam. A gyerek ma már 10 éves, folyamatosan részt vettem az összes teendőben, bevásároltam, főztem, mostam, gyereket neveltem, fúrtam-faragtam, a feleségem mellett álltam mindenben!


Akkor nézzük meg mit kaptam cserébe: S E M M I T! Egy köszönöm, egy ölelés, egy gondolat, egy figyelmesség... semmi! Szex? 10 éve nem volt, csak az elutasítás folyamatosan. Ha csak a legkisebb dolog nem úgy sikerül, jön a lebszás, jön a lelki terror.

Ilyenkor azért meggondolom hogy a haverozós, bulizós, motorozós, horgászós családapáknak volt jobb az elmúlt 10 éve, vagy nekem. Főleg hogy én szívből tettem, aztán palira lettem véve. Ma már úgy érzem a családom is csak egy munkahely, a feleségem a főnököm. Kb. ennyi is a kapcsolatunk.


Fura, de vannak kollégáim akiknek kb. ennyi idős a gyerekük, vannak akiknek kisebbek. Akik odateszik magukat a családért, valahogy mindig panaszkodnak hogy másod, harmad számú személyek otthon. Hát persze, így kezdődik, így folytatódik, apaszerep ami kiüti a férfit, majd idővel csak a problémamegoldó emberré silányulunk.

Persze mindig mi vagyunk a szemetek, már megszoktuk!


Érvek: a mi családunk is, a mi gyerekünk is, a mi háztartásunk is. Oké, ezzel semmi baj sincs, sosem gondoltam máshogy. Az viszont gyalázat, amikor a feleségek úgy állnak hozzánk, hogy itt vagy te marha, hajrá, csináld, viszont nehogy hibázz! Nem vagy már férfi, a szexet, a kedvességet felejtsd el, te már a család szolgája vagy, neked nem jár semmi! Mert ez van kőkeményen! Abszolút válás alap! Én már minden nap elgondolkodom rajta 41 évesen még talán találhatok valakit aki emberszámba vesz, ha meg nem jobb lesz egyedül!

2023. szept. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

"Ácsi! Én férfi vagyok, mindenben segítettem, mellette két helyen dolgoztam. A gyerek ma már 10 éves, folyamatosan részt vettem az összes teendőben, bevásároltam, főztem, mostam, gyereket neveltem, fúrtam-faragtam, a feleségem mellett álltam mindenben!



Akkor nézzük meg mit kaptam cserébe: S E M M I T! Egy köszönöm, egy ölelés, egy gondolat, egy figyelmesség... semmi!"


Egy nő ugyanezt kapja. Semmit.

2023. szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

1 veled se foglalkozott apád.

Nem besegít hanem a dolgát csinálja és de!...sok pasi lesz ilyen gyerek után.

Nem változik kikell bszni.

Beszélj vele.

2023. szept. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!