Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy apának? Miben kell segíteni az anyát?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mit várhat el a nő, a feleség az anya a férfitől egy kapcsolatban ha már van gyerek is.

Nálunk én etetem, itatom, pelenkázom, altatom a gyermekünk, kb 10%ban férjem besegít de csak ha kérem, igaz hogy én vagyok otthon a gyerekkel a férjem dolgozik. Ő hétvégéken haverozik, van hogy ottalvós buliba is megy, mert neki ez jàr. Én persze mosok főzök, takarítok, intézem a bevásárlást. Félre ne értsétek nem panasz hogy én vagyok a gyerekkel.



2023. szept. 5. 22:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

9

És a feleséged mit kap cserébe?

2023. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%

11. Gondolom 8-ast akartál írni... Már felsoroltam. Viszont azt látom hogy a kettős mérce dolgozik! Ha egy férfi mindent megtesz az az alap. Nem is érdemel semmit, ő is csak egy hitvány sz*r mint a többi, de jó kutya mert teszi a dolgát!


Ellenben a szegény nők! Őket sajnálni kell mindig, ha nem szexelnek azt jól teszik, ha szexelnek az szuper, ha nem dolgoznak azt jól teszik, ha dolgoznak akkor mártírok. A férfiak meg mindenképpen szemetek, semmit sem érnek, ki kell őket használni! Tudjuk, tudjuk... Ha egy nő meg ken egy vajas kenyeret, akkor az att jelenti hogy feladta az egyetemes női elveket, megalázta magát egy férfiért. Ha egy férfi a belét húzza mert annyit gürizik a családjáért az még beugrónak is kevés, mert hol marad a romantika, a szórakozás, az izgalom, a top-full szex stb. Ha még ezt is tudja adni, akkor azt mondjátok hogy ez a minimum ami egy nőnek alanyi jogon kijár. Tehát még e fölött is villantania kell, mert hát idővel ez unalmas lesz. A férfi dolga a folyamatos erőn felüli teljesítés, a férfi csak egy tárgy vagy egy szolga, máskülönben csak minden baj és rossz forrása!

2023. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
12, fogd már be.
2023. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
13. Igazi kommunista-feminista hozzáállás! A másik oldal véleménye nem számít. 👍
2023. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Leclerc ***** válasza:

Neki is van munkája, és neked is van mert gyereket nevelsz!

Az lenne a minimum hogy amit tud ő is megcsinál otthon, és nem kérésre, eleve gáz ha semmit nem vesz észre amit csinálni kéne. (Jó persze van amit tényleg nem vesz észre az ember, de hogy semmit)

Normális férfi figyel arra, és tesz érte, hogy az anyuka is tudjon pihenni, és kikapcsolódni.

(Sajnálom hogy nem ilyet választottál! 😢)


Amúgy meg legkevesebb minden második hétvége a tied kellene hogy kegyen, és neki kéne otthon maradnia.

2023. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

12 nem tehet róla senki hogy ilyen a nőd...tessék vállni.

Azért a legtöbb pasi nem veszi ki a részét otthon.

2023. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#8 Oké, de miért nem válsz el akkor? Meg téves a következtetés hogy ha egy férfi jó apa, akkor a nője elkezdi nem tisztelni és megromlik a kapcsolat. Ezzel azt sugallod, hogy az a helyes ha egy férfi szarik a családjára. Közben nem. Az hogy nálatok elcsúsztak a dolgok szomorú, de ettől még az hogy egy férfi kiveszi a részét otthon a dolgokból nem hiba, hanem alap. Nem emiatt romlik meg egy kapcsolat.

A nők amúgy ugyanerről panaszkodnak. Lépj be valami kamu profilról egy kismama csoportba. Minden 2. poszt az, hogy nincs életem, nincs időm magamra, úgy szeretnék 8 órát aludni egyben, nem bírom hogy feladtam a szabadságom, stb. A gyerekvállalás szívás, pláne az eleje. Mindkét félnek kemény. Ez ilyen. Az anyaszerep is kiüti a nőt. Még szép, hogy elsárkányosodnak. Ezért kéne egymással közösen csinálni. És beszélgetni. Nyilván mindkét fél úgy érzi, hogy az ő terhe a nehezebb, de ez nem verseny, hanem kapcsolat, segíteni kéne a másikat nem belerúgni.

2023. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17. Én értem miről beszélsz, csak számomra végtelen ciklusba ugrott az, hogy ha én a családomért élek, az ég világon mindent megcsinálok, emellett meghallgatom, beszélgetek, kommunikálok, mmiért kezel úgy mint a legutolsó szomszédot? Számomra ilyenek a nők, aki rendes velük azt kihasználják, ott nem lesz szex. A trógerek meg élik a világukat, 0-24-ben szex, semmi dolguk csak gyúrni meg páváskodni. Nekik álla világ! Végzek magammal, csak jöjjön el a megfelelő pillanat! Ezt nem tudom megemészteni, az egész életem egy krva csapda, nem tudodk megváltozni sem külsőleg, sem belsőleg. Nem tudok gci lenni, sajnos én segítek ha valakinek szüksége van rá, nem ha tudom kihasználni a másikat. Mi van a világban? Ha nem vagy sztár, nem vagy senki! Ha rendes vagy eltaposnak, kihasználnak. Elegem van ebből, a család sem más mint a külső világ, ugyanezek a hatalmi berendezkedések, ugyanúgy csak az érdekek, lélektelen, szívtelen sosh a család is.
2023. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nálunk besegített az apjuk, sokat volt a gyerekekkel amikor ilyen picik voltak. Éjjel felkelt és odahozta nekem szoptatni a gyereket. Fürdette, foglalkozott velük.

De hallottam olyat is ahol apuka külön szobában alszik, és úgy vélekedik, hogy "ez a nő dóga".

Nem, nem azé, közös gyerek, 50/50%

Nálunk megvolt ez az arány.

2023. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
19. Na és volt/van szex? Nézed még a férjedet férfinak, vagy már csak ő is a kiszolgáló személyzet tagja?
2023. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!