Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre inkább rámhagy dolgokat, egyszerű elintéznivalókat sem képes megoldani. De komolyan a legegyszerűbb "problémákra" gondolok. Adminisztratív jellegű végzettsége van, mégis velem irat meg vagy töltet ki dokumentumokat. A kutyasétáltatást is nagyvonalúan átengedi nekem, úgy 80%-ban. Ha segítséget kér valamiben, ott vagyok segítek, de az sem jó, és még neki áll feljebb hogy miértnem szolgálok a számára megfelelő megoldással, és majd ő jobban tudja. Mondom: akkor minek kértél ha jobban tudod!? Hát de mert én hülye vagyok...


Na... Egyre inkább meghülyül... Pedig már nem gyerek. Bőven nem.


2023. szept. 7. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
És miért csinálsz meg neki mindent?
2023. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak a barátnőmmel?"


Szakíts a barátnőddel.

2023. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondj nemet, például.
2023. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű ez annyira sajnos. Nagyon egymásra vagyunk utalva sokmindenben, így nem lehet csak úgy szakítani.

Azért csinálom meg ezeket mert ha nem teszem, jön a női hiszti, azt meg nem akarom hallgatni.

Nemsokara olyan helyzetben leszünk ahol nagyobb lesz a mozgásterem, ha nem hagyja ezt a viselkedést kidobom.

2023. szept. 7. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanulod meg meghúzni a határaidat és kiállni magadért, akkor mindig lesz, aki ki fog használni. Ezt kellene megtanulnod.
2023. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon egymásra vagyunk utalva sokmindenben, így nem lehet csak úgy szakítani"


Ez a lényeg az egész írásodban.

Függő helyzetben vagytok egymástól, így rá vagytok kényszerülve hogy együtt legyetek.

Bár nem értem mit jelent ez a mondat pontosan, de gondolom mindketten "használjátok" a másikat hogy nektek valamilyen szempontból jobb legyen. Pl: lakhatási szempontból, vagy ketten könnyebb két fizetésből, hitel miatt vagy van aki megcsinálja a házimunkát stb, stb.

Ha egyébként kiderül hogy nem vagytok egymáshoz valók, mert eltérő a személyiségetek, akkor jön ez (az egymásrautaltság miatt) hogy egyik fél (vagy mindkettő) nem érzi jól magát a kapcsolatban így vagy le akarja dominálni a másikat, vagy át akarja formálni a saját képére.

Tudod erre a szitura mondják, hogy megszoksz vagy megszöksz. Mert átnevelni nem tudsz egy felnőtt embert (csak kisebb dolgokban lehet igazodni a másikhoz, de személyiséget senki nem fog váltani).

2023. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leclerc ***** válasza:
Hát ha rossz is lesz emiatt sokáig, ha nem vagytok egymásnak valók, az egyetlen tisztességes út az hogy szétmentek.
2023. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!