Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőmmel minden klappol, a szexet kivéve?

Figyelt kérdés

Nagyon jól kijövünk egymással, talán sose éreztem azt hogy valakivel ennyire egy hullámhosszon lennénk. Ő az az ember akivel simán együtt tudnék élni. Fél éve vagyunk együtt. Viszont a szex kezd teljesen ellaposodni a részemről. Attól félek, mindketten másmilyenre vágyunk. Én szeretem egy kicsit vadabban, gyorsan, világosban, hogy lássam a gyönyörű testét, ő viszont pont az ellentétem. A legtöbbször este, vaksötétben akar szexelni, és akkor is misszionáriusban, lassan, óvatosan. És ígyis egy jó 15-20 perc amíg orgazmusa lesz, viszont így meg nekem nehézséget okoz hogy végig kemény maradjak. Ez meg eléggé frusztrál.


A fintor az egészben, hogy az exemnél pont az ellentéte volt: a szex csodás volt, viszont mi totál nem illettünk össze. Na de visszatérve a mostani kapcsolatomra, mit tudok tenni, ha szeretem a barátnőm?


Beszéltem már vele erről, és tök megértően állt a témához, de ez eléggé patthelyzet, mert nyilván nemakarok neki rosszat.



2023. márc. 15. 12:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Hosszabb távon nem fog működni.
2023. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Reszben megertelek.

De hogy csak 15 percig birod, az a sztori leggazabb resze.

Es hogy neki 15 perc utan (behatolastol?) orgazmusa lesz, az eleg valoszinutlen, de ha igy van, inkabb tedd ossze a ket kezed halabol.

2023. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nincs megelégedve önmagával, de az is lehet hogy túlzottan romantikus, vagy te nem izgatod fel eléggé…
2023. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Égessetek sok gyertyát, lesz fény és még romantikus is. Vagy szemfedő?
2023. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Külső megfog, belső megtart, jó szex hozzáláncol. Ez utóbbi nélkül nem lesz hosszútávú a kapcsolatotok, bármennyire is szeretnéd. Ilyen téren nem passzoltok össze.
2023. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Az hogy 15 percig vagyok kemény, lehet gáz, de nemsok mindent tudok csinálni vele. Nekem azért nem úgy működik a szerszámom ha ha valaki hozzáér, akkor 1 óráig áll mint a cövek. Ugyanez van a fent említett szexnél is. 15 percen keresztül lassan, ugyanolyan tempóban mindent csinálni, hát, sajnos nem leszek kemény már a végére. Nem elég annyi inger nekem.


Inkább az hogy ő nagyon romantikus alkat. És ezt mindig is hangsúlyozza. Tudja magáról hogy szép, és mindig bőven nedves ha hozzáérek.

2023. márc. 15. 12:30
 7/27 anonim ***** válasza:
27%

"belső megtart, jó szex hozzáláncol"


Megtart és hozzáláncol nem ugyanaz?

2023. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

"Az hogy 15 percig vagyok kemény, lehet gáz, de nemsok mindent tudok csinálni vele."


Ő se tud mit kezdeni azzal, hogy neki nem jön be, ami neked.


Szerintem még most szakítsatok, hogy ne fájjon nagyon.

2023. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tök megértően áll a témához....akkor gondolom változtattatok a dolgokon. Vagy mi a tök megértés a részéről??
2023. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom, szerintem itt mindkettőtöknek engednie kellene.

Én inkább a barátnődre hasonlítok... Néha rám jön, hogy vaduljunk, de alapvetően nem a gyors, durva szexet preferálom, viszont úgy vettem észre, hogy a férfiak többsége igen. A szex a kölcsönös örömszerzésről szól. Természetesen nem szabad olyara rávenni a másikat, amit ő kifejezetten nem akar, és nem szabad belemenni olyasmibe, ami taszítja az embert, de a férfiaknak és nőknek egyaránt felelőssége, hogy kielégítővé tegyék egymás számára a szexet.


Nyilván, ha TELJESEN eltér két ember igénye, és/vagy valami nagyon elszállt fétise van valakinek, akkor kár próbálkozni, de én személy szerint felelősséget érzek a párom szexuális kielégítése iránt.

2023. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!