Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy vidéki csajba, hogy finanszírozzam?

Figyelt kérdés

Egy 24 éves srác vagyok, jelenleg építőipari raktárosként dolgozom.

A jelenlegi fizetésem 200 ezer forint.

A párom Kecskeméten lakik, én pedig Pesten és nagyon szeretjük egymást.

Minden hétvégén megyek le, viszont ugye anyagilag ezt kb. lehetetlen állni, úgy hogy mellette élni is kéne (kaja stb.)

Mit tegyek, milyen megoldások vannak erre, hogy tudjunk találkozni és ne mínuszoljam le magam? Ne kelljen kölcsönkérni?



2023. szept. 12. 07:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Kihagytam, hogy ő is nagyon nehéz anyagi körülmények között él, és mindig mondja, hogy:

“Ha szeretet van, minden megoldható”

2023. szept. 12. 07:34
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami lehetőség jobban fizető munkát keresned?

Illetve nem hiszem, hogy csak neked kellene lemászkálni hozzá, pláne ha már ő is esetleg dolgozik. :)

2023. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kommentedet most latom csak. Hát jó nehez lesz így megoldani:/
2023. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél éves vonat jegyet, azt hiszem az 20 ezer forint. Talán ez a legolcsóbb.
2023. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Noren1989 ***** válasza:
84%

Remélem, h csajod is dolgozik 🤔


A fizud konkrétan a minimàlbért sem éri el, h a f@szba csinàlod ezt?


Részmunkaidő?

2023. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten ez a fizetés akkor sem elég lónak a fütykösére sem, ha nem akarsz minden hétvégén vonatozni. Szerintem mindenképp megérné munkahelyet váltanod, magad miatt is, nem csak a csaj kedvéért.
2023. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a 232 ezres minimálbér is bruttó. Talán így keres keveset. A nettó 200at így sem érné el még 3 műszakban sem.
2023. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fair teljesen, hogy mindig te utazol, néha utazhatna ő is. Milyen kilátásaitok vannak hosszabb távon többet keresni? Neked is, neki is. Valami továbbképzés feljebb lépési lehetőség végett stb.?
2023. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A hölgy 45 éves( nem kell semmit mondani, tudom).

És ugye ő lent lakik, a keresete nem éri el a 200ezret (tudom, mert láttam), de ettől függetlenül nsgyon szeretem…

Viszont ha vonattal megyek le, nagy a kötöttség, a munkám pedig nem részmunkaidő, heti 40 órás fix, pontosan 215 ezer a keresetem.

2023. szept. 12. 08:19
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
45 éves "csajért" 10 métert nem mennék arrébb nem hogy utazgassak többszáz kilométereket állandóan. Ha brét akar akkor menjen fel ő,örüljön hogy jut neki valami.
2023. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!