Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöznétek, együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek, együtt maradnátok valakivel így?

Figyelt kérdés

Amikor igazából szinte minden rendben a kapcsolatban, szeret titeket, családját is kedvelitek (ők is téged) szóval e téren sincs probléma, de úgy érzitek valami hiányzik már?

Csókot,szexet sem igazán kívánom már vele de nem tudom miért, tényleg. Mintha ez a része kihűlt volna, és nem megy ki a fejemből így a talán szakítani kellene - gondolat. Egyébként a szex jó vele pedig, sőt az elején nagyon szenvedélyes volt. De nagyon szomorú vagyok ha erre gondolok es ugy érzem örülni kellene inkább, hogy talaltam egy normális embert magam mellé aki szeret meg en is őt (szerelmes már nem vagyok).

Egyszerűen nem múlik el ez a valami hiányzik - érzés sem.

Persze lehet velem van a gond, mert mennyien meg szenvednek egy bunkó mellett aki szarba sem veszi őket.

Volt valaki ilyen helyzetben?



2023. szept. 12. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 2 és fél éves kapcsolat, huszonévesek vagyunk mindketten (közelebb a 30-hoz már)
2023. szept. 12. 15:46
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ajánlom a szerelem kémiájára rákeresni van egy magyar dokinő aki kutatta. Neked nem volt szerencséd, majd olvasva megérted.
2023. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem maradnék és főleg nem költöznék. Ez csak rosszabb lesz.
2023. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Lelépnék az első gitárossal.
2023. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Leclerc ***** válasza:
100%

Hát ha egyedül is meg tudsz állni a lábadon, én mennék a helyedben.

Nem szenvedni vagyunk a világon. Még ha fáj is, keresd a boldogságot!


Sok szerencsét!

2023. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha neked ez kell, maradj.

De neked nem ez kell.

2023. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha nem kapnak folyamatos utánpótlást, a szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Nálatok ez történt. Innen visszaút nincs, jobb nem lesz a helyzet. Te döntesz. Vagy maradsz egy langyos pocsolyában (ami tényleg jobb, mint a semmi), vagy megpróbálod mással újra átélni a csodát, és ezúttal jobban vigyázni a lángra. Én az elsőt választottam. Hiba volt. 18 évvel később találkoztam valakivel, aki ráébresztett, semmi keresnivalóm abban a házasságban. Váltam, 24 év telt el azóta, és naponta áldom a sorsot, hogy találkoztam VELE.
2023. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a boldogságot keresd, a szenvedést pedig nagyívben kerüld!

Persze a következő kapcsolatodnál is "el fog fogyni" idővel a szerelemért és kapcsolatért felelős öt hormon közül az, amelyik már most sincs meg nálad (PEA), és közben nem sikerült a többi hormon segítségével megszilárdítanod a kettőtök kapcsolatát.

Ugyanez sajnos megismétlődhet egy újabb kapcsolatnál is.

Meg kellene tanulnod, hogyan használd fel okosan azt az időszakot -amikor mind az öt hormon egyszerre jelen van a szervezetedben-, hogy a PEA "eltűnésekor" már elegendő legyen a többi hormon is a kapcsolat további jó minőségű fenntartására, és további építésére.

2023. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!