Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon "tapadós" a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "tapadós" a barátnőm, beszéljek vele, vagy majd úgyis elmúlik?

Figyelt kérdés

3 hete járunk, minden rendben, nagyon tetszik, én is neki, sokat beszélünk egymással, látszólag minden stimmel.

Sokat bókolunk egymásnak (férfiként én nyilván többet), de itt jön a probléma: Ő kimondatlanul, de maximálisan elvárja, hogy folyamatosan szivecskéket és mindenféle bókot írjak neki. Ha már átlagosan beszélgetek vele, átlagos témáról, akkor már érzem, hogy mintha megbántódna. Jókat beszélgetünk, de már párszor megjegyezte, hogy nem érti miért fogtam vissza magam a beszélgetés közben. Úgy érti, hogy miért nem szőttem bele, hogy mennyire hiányzik, mennyire szép, stb. Ha este nem írok neki 50 soros ömlengést arról, hogy mennyire hiányzik nekem, akkor másnap felkérdez, hogy miért nem írtam, ahogy szoktam és hogy emiatt most rossz kedve van. Pedig szimplán csak totál fáradt voltam (amiről tudott) és egyszerűen csak szép álmokat kívántam. Vagy ha munka közben nem írok 2 óránként neki, hogy hiányzik, akkor érzem rajta este a telefonban, vagy személyesen, hogy neheztel miatta. Lehet én vagyok maradi, de nekem ez picit túlzásnak tűnik.


Én tudom, hogy ezek mindenkinek jól esnek, tudok is bókolni, kreatív is vagyok, de azért minden áldott nap én sem tudok valami újat kipaszírozni magamból, főleg, hogy már tényleg kényszernek érzem. Nem beszélve arról, hogy már elcsépeltnek is érzem kicsit ezeket.

Másik gond, hogy Ő viszont elhalmoz mindenfélével, ami megintcsak nyilvánvaló, hogy jól esik, de teljesen kiírtja belőlem a férfias "vadászösztönt". Emellett én azért kicsit csöpögősnek is érzem már a dolgot, nekem kicsit túlzás ez, nem vagyok már tini. Egy ritkán de jókor elejtett bóknak jobban örülnék, mint napi 30-nak. Kicsit mintha megfojtana ezzel a viselkedéssel.


Mind a ketten 30 évesek vagyunk, tehát nem is tinik, sok kapcsolatunk volt, ráadásul Ő még rendkívül dekoratív és értelmes is, tipikus "jó nő", nem értem miért van önbizalomhiánya (ha ez az).


Ti mit tennétek? Beszélnétek vele finoman, hogy ez kicsit sok, vagy várnátok még, idővel úgyis lenyugszik a dolog normál szintre?



2023. szept. 14. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Energiavampir a szo, amit keresel.
2023. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Más a szeretetnyelve. Ezek alapján nem igazán illetek össze.

Ez nem tűnik nagy dolognak, de valójában egyre zavaróbb lesz. Hosszútávon nem lehet tolerálni.

2023. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 én is erre gondoltam, de olyan szeretetnyelvet, mint az övé nem lehet fenttartani évekig szerintem. Ki a fene tud minden nap évekig bókolni a másiknak? Persze lehet, de mennyire őszinte az a 999. alkalommal?
2023. szept. 14. 13:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, tényleg fojtogató lehet ez, amit csinál. Nőként írom ezt.
2023. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tininek tűnik a lány.
2023. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
CahtGTP
2023. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
GPT
2023. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy igen, én beszélnek vele őszintén erről. Ez egy kisgyerek, aki a gyermekkorában meg nem kapott szülői szeretetet akarja potoltatni veled. (És mindenki massal)
2023. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit narcisztikus, mindig ra kell figyelni, az ő érzelmei, fájdalmai mindig előbbrevalóbbak mint másé/a tied. Ha minden oké, nincs probléma, na majd ő csinál. Nagyon fárasztó, egy idő után jobb ha nincs is az i a közelben, titkon már azt várod mikor húz már el, hogy ne vele kelljen vele meg a nyomoraival foglalkozni.
2023. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősen instabil személyiség, súlyos önbizalomhiánnyal. Finoman pedzeni kéne nem e szeretne segítséget ehhez, esetleg puhatolózni előző kapcsolatokban mi volt, persze pártatlan személyektől.
2023. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!