Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy új rivális jött a képbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új rivális jött a képbe, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt, 1 éve nyugat európában kezdtünk új életet. Minden jól ment, fél év után ő elment orvoshoz, nagyon titokzatos miért. Azóta nem dolgozik, segélyen van, és gyógyszereket húzz le a wc-n. Ha témában hozom akkor csend van, vagy tiszteld a magánéletem szöveg.. Oké elfogadtam, otthon van, eljár barátokkal ide-oda, vezeti a háztartást, mire haza érek itthon van. Minden jól megy így is, szeretve érzem magam.

De, a nagy de jön most, lett egy idősebb nyugdíjas tanár barátja ki egy kisebb palotában él München mellet, kb 20 perc autóval. Azt mondja, hogy jó vele beszélgetni mert ő megérti miről is van szó. A betegsége miatt beszélget vele, mert a nő is beteg állítólag. Erre azt mondják sokan, azonnal ítélkezve, hogy jaj naiv vagyok, tuti megcsal, de a nő 82 éves.. A párom meg 24.. Szóval viszony kizárva, pénz? A segélye kb az én fizetésem 70% szóval az sem gond, így nem értem mi történik. Egyre több időt van ott, folyton röhögve jön haza, mint ha valami marha vicces filmről esett volna haza.


Ebben a helyzetben mi a megoldás? Tiltani? Egy felnőtt embert bármiről tiltani? Végülis barátok, oké, de ottalvós bulikat csinálnak, sosem visz semmit mégis mindig hozz valamit. Szóval azt sem tudom mondani, hogy jaj túl sokat költesz.. Egyszerűen nincs miért szólni, de mégis zavar.


Én dolgozom, pedig 28 éves vagyok és nő. Ő meg nem, mert épp beteg lassan 8 hónapja. Mivel boldogan ébred és fekszik le, így ezt sem tudom rá parancsolni, hogy tessék dolgozni, mert megvan nélküle is, pénz is jön.


Eléggé patthelyzet nem?

Persze könnyű írni, dobd ki, de azért ez nem így megy, nem is tett semmi bizonyítható rosszat.

Betegségéről annyit tudok, hogy depresszióval kezdődött, nem tudott felébredni, azt sem tudta milyen nap van.


Köszönöm.



#szokás #viselkedés #Barátság ami már terhes
2023. szept. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Riválisnak tekinted a 82 éves nénit?
2023. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen



Mi lenne rá a megfelelő szó ilyen kontextusban?

2023. szept. 17. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd ki egy kick-box-meccsre.
2023. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálom megérteni a problémádat. Túl sok időt van vele, és azért zavar, mert ez a kettőtök idejéből megy el, neked pedig több minőségi együttlétre lenne szükséged? Mert akkor ez épp elég indok, hogy megmondd neki, hogy kevesebb időt töltsön vele, többet veled.

De ha nem így van, akkor miért zavar?

2023. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!