Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg érthetetlen, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg érthetetlen, amiért elborult az agyam?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem a barátnőmmel. Nekem egyetlen olyan kikötésem volt, amiből nem engedtem: szűz barátnőt szeretnék. Ezerszer elmondtam, hogy nem csak "félig" szüzet, tehát ne legyen túl az első pettingen, orálon sem, és könyörögtem, hogy csak akkor találkozzunk, ha ezt mindenre esküszik, hogy nyújtani tudja. Megesküdött.

Összejöttünk, 4 hónapot vártunk az első szeretkezéssel. 1 héttel utána bevallotta, hogy őt 2 éve "megerőszakolták". A történet az, hogy mattrészegen lefeküdt 18 éves létére egy 40 éves fazonnal, aki azt sem tudja, ki volt, másnap nem is emlékezett. Feljelentette, de elvileg kiröhögték, senki nem volt hajlandó tanúskodni, sérüléseket pedig nem találtak rajta.

Ő mégis állítja, hogy erőszak volt, ő egyáltalán nem akarta a szexet, képszakadásos részeg volt, így lényegében szűz volt, nem hazudott nekem, mert önszántából ő nem adta oda magát senkinek.

Nekem elborult az agyam, leqrváztam, felvilágosítottam, hogy átmentek rajta, mint az igazi részeges partyribiken szokás, és nem erőszak volt, hanem b.aszott egyet beb.aszva. Akkor is folytattam, amikor sírt, ugyanis iszonyatosan átverve, bántva érzem magam. Sajnos ennél is jobban elborul az agyam, de azt nem részletezném.

Végül az lett az egészből, hogy kizárólag ő az áldozat, szegényke, és bocsánatot sem kért, tisztázni sem hajlandó semmit.

Nem igazságtalan ez kissé? Úgy gondolom, kutya kötelessége lett volna ezt elmondani az elején, és hagyni, hogy majd én döntsem el, hová sorolom a dolgot, és szeretnék-e tőle így bármit is.



2021. jún. 13. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Nem érthetetlen, hanem egyszerűen csak hülye vagy.
2021. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%

Nehéz kérdés - de meg tudlak érteni, és el is tudom fogadni az álláspontodat, de a vehemenciád kissé visszatetszést keltő.


Úgy tartják, jót s jól! A jót akartad, csak nem jól!

2021. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%
Én csak azt kívánom neked, hogy találj magadnak egy olyan szűz lányt, akinek pontosan ugyanakkora az empátiája, mint neked.
2021. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igazságtalan ez kissé?"

De, igazságtalan voltál vele nagyon is. Gyakorlatilag ezért rúgtál bele, mert belé is belerúgtak? Igen, persze, nem kellett volna annyit inni. Mert gondolom, te is életedben amikor először részeg voltál, pontosan mindennek tudatában voltál, és 110%-os volt az értékítéleted. Meg azért álljon meg a menet, ne tituláljunk már valakit valamilyen ócska értéktelen lotyónak azért, mert jaj, mekkora bűn, egyszer tajrészeg volt.

Egyébként innentől be is fejezed az ismerkedést, ugye? Hiszen már nem vagy szűz, így ha neked ilyen kikötéseid voltak, akkor ugye lesz benned annyi következetesség, becsület, és gerinc, hogy így már nem akarsz nem-szűzen barátnőt szerezni? (Persze, tudom, ez kizárólag csak a másikkal szemben követelmény.)

2021. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
99%

A viselkedésed kritikán aluli és nem baj, hogy elküldted a lányt, mert előbb utóbb ez az agresszió úgyis előjött volna belőled.

Abban igazad volt, hogy kiadtad az útját, abban nem, ahogy tetted. Igaza van annak, aki azt írta, reméli hasonlóan empatikus párt találsz majd magadnak.

Fogalmad sincs milyen lelki károkat okozhattál a lány an, főleg, ha ő tényleg úgy élte meg azt a bizonyos aktust, mint nemi erőszak.

2021. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Abban igazad volt, hogy kiadtad az útját"

Hát nem tudom... szerintem abban sem volt igaza.

2021. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a másik legyen szűz, az "csak" egy preferencia, később ahogy telnek az évek, rájössz majd, hogy az is lehet jó társad, aki nem szűz, pl lehet szerelmes volt és pár évig együtt volt valakivel, de aztán megcsalták... szóval nem lehet csak így leinteni a dolgot, hogy aki szűz, az akkor mindenképp bután vesztette el, mert "nem veled volt az első".


Abban téll hibázott, hogy nem mondott igazat annak ellenére, hogy te külön rákérdezel.


Viszont ahogy lereagáltad az bicskanyitogató. Ha ugyanazt a vehemenciát adnám vissza, mint amit tőled olvasni lehetett itt, akkor azt mondanám hogy a qrva any@d és ha élőben lennénk akkor kapnál egy gyomrost is, de hát na. Ha nem kell neked a lány, akkor engedd el, de annak nincs értelme hogy külön bántsd is azok után hogy bizalommal megnyílt neked.

2021. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, a "szűz barátnőt szeretnék" résznél kiakadt az "őrült incel" jelző.


Esetleg próbálkozz arab országokban.

2021. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt igaza, de jól tette, mert megkímélte azt a szegény nőt egy ilyen lelki nyomoronctól.
2021. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül attól hogy egyértelműen kamu a történet, csak ki akarod élni a nők felé érzett gyűlöleted, hogy most gyalázkodtál és mocskosqrváztál egy egy jólesőt, megkérdezném hogy hány éves vagy, és hány éves nőtől várnád el hogy szűz legyen, mivel ez a FELNŐTT párkapcsolatok topik.
2021. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!