Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina0318 kérdése:

Mit tennétek?Teljesen el vagyok keseredve.Közös kasszàn vagyunk,èn vagyok aki többet keres.A férjem hónapokon àt kevesebb fizetést mondott mint a tényleges.Nem is kevés az összeg. Havonta 50.000 Ft. Véletlenül derült ki,egy jövedelemigazolàs kapcsán

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 11:26
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
15%

10. 50 ezer ft. az egyáltalán nem sok pénz havi viszonylatban. Hiányzott neked ez a pénz? Úgy érzed, hogy nem költhet magára közös kasszán kívül?


Ajánld fel, hogy mindketten x összeget tesztek (ugyanannyit) a közösbe, a többi maradjon saját zsebbe. Deal?

2023. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
15%

Mintha százmilliókat "sikkasztott" volna el a férjed, úgy beszélsz... Havi 50 rongy miatt balhézni? Ez egy komolyabb bevásárlás összege.

Lehet, hogy nincs szex és havi egyszer elmegy belőle k...ni?



Bár 5#ös versenyző erre megint azt mondaná, hogy ne ragadjunk le a részleteknél... :D

2023. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
12! De van! De nehogy màr mèg ên legyek felelősségre vonva más hazugsága miatt! Hónap vègèn meg elővesz, hogy minek vettem meg az 1500 Ft-os blúzt a turkàlóból. Meg èn aki több fizetést kap, nem tudok elmenni fogorvoshoz stb. Ez vicc.
2023. szept. 20. 13:07
 14/58 anonim ***** válasza:
87%

12, nem az összeg a lényeg, hanem a hazugság! A kérdező tisztességesen beleteszi a részét a közösbe, a pasi meg sumákol, aztán még ezek szerint ő kéri számon a kérdező költéseit.

Kérdező, nagyon rossz világ jönne ezentúl a pasira, ha én lennék a helyedben. Mindennek adja oda a felét szépen, a többi pénzzel meg gazdálkodjon maga. Te úgyis többet keresel és ezek szerint jobban is bánsz a pénzzel. Ő fogja megszívni.

2023. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
12%
Havi pár alkalom rosszlanyok.hu...
2023. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
12%
Mennyit ad haza? Egyáltalán nem mindegy, hogy miért hazudott.
2023. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
13%
13. 11-es válaszomban a kérdésem arra irányult, hiányzott-e a pénz. Ezek szerint igen. Kérdésem akkor, hogy ha te sokat keresel és azt mind beleteszed a közösbe, ő is beleteszi az övét (kivéve 50 ezer), abból így összeadva sem tudsz elmenni egy fogorvoshoz? Akkor vagy keveset kerestek, vagy nem jól gazdálkodtok.
2023. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
15%

14. Hát nem tudom, figyelj: ha a nő tegyük fel keres nettó 600-at, a férfi 4-et, és abból beletesz 350-et, akkor van majdnem egy millió a közös kasszában havonta. Ha ennyiből nem tud venni magának egy 1500 ft-os blúzt, akkor ott komoly gazdálkodási problémák vannak!

Értem, hogy hazugság, és ez fáj, de 50 forint nem oszt nem szoroz egy havi kiadásban, erre próbáltam rávilágítani - nem sok sikerrel.

Természetesen a hazugságot én is elítélem.

2023. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
79%
18, csak hogy az nem tartozik ránk, sem a kérdéshez, hogy hogyan gazdálkodnak a maradékkal.
2023. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
21%
19. Jó, jó, persze, csak éltem egy lehetőséggel. A kérdező válaszára reagáltam, ez itt neki szólt elsősorban.
2023. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!