Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina0318 kérdése:

Mit tennétek?Teljesen el vagyok keseredve.Közös kasszàn vagyunk,èn vagyok aki többet keres.A férjem hónapokon àt kevesebb fizetést mondott mint a tényleges.Nem is kevés az összeg. Havonta 50.000 Ft. Véletlenül derült ki,egy jövedelemigazolàs kapcsán

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 11:26
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
76%

#2 idióta.

A kérdező keres többet, nem neki, hanem a pasinak előnyös a közös kassza.

2023. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
83%

Itt nem a kassza, közös kassza, ki mennyit keres, mennyit tagadott le, a lényeg, hanem, hogy hazudott, és nagyot, mert havi ötvenezer nem egy egyszeri pár ezer... Ennyi.

Nem bízol már benne, az a Te bajod, nem az X-szer 50e.Ft.!

2023. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
13%
31. Te pedig nagyon okos vagy!
2023. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Èn voltam aki màr az elejèn is mondta, legyen külön vagy félig külön. Èn azt sem bánom. Csak ne legyen vita a pénzből. Ez nem jött össze... a közösbe azért is mentem bele, hogy ne èrezze nekem több van. Meg is kap mindent a mai napig. Kèt gyerek mellett megtanultam spórolni, mert van fèlretett pènzem is. A nyári nyaralàsba is èn adtam a jóval többet. Nem problèmàztam. De ezek szerint neki sem lett volna problèma többet adni bele. Vagy amikor tàppènzen voltam, akkor sem adott többet. Na ezek amik rosszul esnek.
2023. szept. 20. 15:30
 35/58 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor kettő gyerek, vagy egy?
2023. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Kettő. De már egyiksem gyerek. A nagyobbik önálló, dolgozik. A kisebb másodéves egyetemista. Csak őt segítjük, de dolgozott is. Tehàt nem egy nagy összeg az én fizetésemből. Mègha leszàmítom is, bőven odaadom a pènzt.
2023. szept. 20. 17:12
 37/58 anonim ***** válasza:
34%
Furcsa ez az egész. Értem, hogy a te gyerekeid és azt is, hogy te becsületesen átvállalod a részed a gyerekeid után, de ha már egyszer házasok vagytok, ezt nem lehet így kifillérezni. El nem tudom képzelni a páromról, hogy azt figyelje, ki költött többet a gyerekre vagy a háztartásra. Szánalmas ez a fillérezgetés, akár férfiról, akár nőről van szó. Egy friss kapcsolatban még talán elmegy, de egy házasságban már ultra gáz ez az egész. De továbbra is tartom a véleményem, engem nem is az összeg zavarna, 50 ezer már nem olyan sok manapság, de a hazugság ... ezt nem tudnám megemészteni.
2023. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Pont ez az ami engem is bànt. Ezen már változtatni nem tudok,megtörtènt.... csak nem tudom hova tenni ezt az egèszet
2023. szept. 20. 17:22
 39/58 anonim ***** válasza:
79%
Talán az lehet még, hogy olyan dologra költi, amit nem szeretne, hogy a tudomásodra jusson. De az még rosszabb verzió.
2023. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
37%
Te többet keresel, mint a férjed, több pénzt adsz a nyaralásba is. Ő emiatt nem érzi magát elég férfinak, ezért keresett egy területet magának, ahol elég férfi tud lenni...lecsípte magának azt az 50ezret és ebből csapatja a rosszlányokat vagy a különböző erotikus masszázsos dolgokat...
2023. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!