Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogyan kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Nagy problémám van, mert egszerűen nem tudok tanulni:S ha leülök és előveszem a könyvem, egyfolytában csak a barátomon jár az eszem és, hogy milyen jó volt vele vagy, hogy milyen jó lesz :S ez így nem mehet tovább mert kezdek rontani a tavalyi átlagomhoz képest. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogy oldotta meg??

előre is köszi:)


2010. okt. 17. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A tanulás általában nem érdekli az embereket. :) Tuti módszer nincsen rá, csakis az akaraterő.


Esetleg még ez: próbáld ki, fél órát tanulsz, koncentráltan, utána szünet, közben kimész a levegőre, a barátodra gondolsz, majd vissza tanulni.

2010. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én ugyan így éreztem tavaly..

nyáron mindíg együttvoltam barátnőmmel és nagyon rossz nélküle

ezért szeptembertől suli időbe is együtt vagyunk együtt tanulunk h ne az legyen h hiányzik meg jajj de jó lenne vele így ha egy puszi vagy egy csók kell csak odabújsz hozzá és folytathatod tovább a tanulást:)

nekem bejött és nagyon sokat javítottam tavalyhoz képest:)

szerintem egy próbát megér;)

2010. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nah ugyan így vagyok. 1 hónapja vagyok együtt a barátommal és állandóan rá gondolok, meg milyen jó volt vele lenni :)

sajnos én már most rontottam év elején mindenből csak 1esem van mert nem tudok tanulni hanem egyfolytában ő jár a fejembe..

hát nem tudom =/

2010. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legyen egy idő amikor tanulsz és legyen amikor ábrándozol de ne legyen együtt soha hiddel be válik
2010. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem amikor barátom van jobban tanulok,nem tudom miért? szerintem meg akarom mutatni neki hogy milyen okos vagyok és ez öztönöz..vagyis eddig igy volt,bár nem voltam még igazán szerelmes:)
2010. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nekem amikor barátom van jobban tanulok,"


Helyes-helyes, egy bölcs kivétel. :D

2010. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat:D most megpróbálok nagyon nagyon koncentrálni remélem sikerül:)
2010. okt. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!