Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul látom a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul látom a dolgokat vagy a párom tényleg mártirkodik?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki eléggé negatív alapvetően mindig mindenben rosszat látja, mindig mindennel baja van idegesítik az emberek , eléggé antiszociális ,negatívan áll a dolgokhoz sok minden nem tetszik neki, beleköt néha dolgokba hogy miért csinálok ezt így És miért nem úgy és amikor szóvá teszem hogy ne legyél már ennyire negatív meg frusztrált akkor játssza az áldozatot hogy ő többet nem mond semmit semmiről és már annyiszor megfogadta hogy nem szól semmiért mert soha semmi nem jó amit csinál vagy amit mond. Alapvetően eléggé érdekes felfogása van a világról és a dolgokról nála csak fehér van meg fekete nincsen köztes út. Ha valami nem tetszik neki és általában a nap 90% ában erről van szó akkor ennek hangot is ad legyen az tömegközlekedés vagy az utcán hogy nem fér el valakitől vagy bármi mindig pampog hangosan ,sokszor kell csitítgatni hogy maradjon már ne puffogjon mindenért. És a végén amikor elegem van az ilyen dolgaiból És szóvá teszem ,akkor mártírkodik hogy én mennyire megbántom őt, meg hogy ő többet nem mond semmit meg neki nem lehet véleménye és általában ha nem úgy történnek a dolgok ahogy ő elvárná akkor a világ a hülye nem ő.

Többször is előfordult hogy ítélkezett emberek felett olyan dolgok miatt ami nem is rá tartoznak.



2023. szept. 21. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Volt egy ilyen párom. Szépen egy idő után rám is kivetítette ezeket a beteg dolgait. Durván tolta a lelki bántalmazást és utána még ő adta elő, hogy én bántottam őt és tényleg mindenből kihozta, hogy ő az áldozat.
2023. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól látod, én a párodhoz hasonló emberektől a világból is kifutok.
2023. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeembesíteni vele, hogy nála is gondok vannak, tehát ne rötjön a másik felett pálcát.
2023. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as ez már megvolt de olyankor kikéri magának hogy ő márpedig nem ilyen És sajnálja hogy ami a szívén az a száján és hogy azért mocskos romlott világ vagy ha rólam van szó akkor mindig mondja hogy magamban keresem a hibát ne benne.
2023. szept. 21. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő neki ez a természetes ő ilyen neked kell eldönteni akarod e- úgy ahogy ő látja a világot
2023. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj vele.
2023. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tönkre fogsz menni mellette...Le fogja építeni az önbizalmad is...mert úgysem fog sikerülni amibe belekzdesz..meg minek csinálod úgysem lesz jobb című előadásokat fog tartani. Nekem is ez volt.
2023. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!