Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bemutassam a szüleimnek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemutassam a szüleimnek ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, a kapcsolatunk már 8 hónapja tart. Nagyon jóképű, sportos egyetemista fiú. Én kezdeményeztem elsőként mert nagyon tetszett.

Neki már van barátnője de elfogadta a kezdeményezést. Szerinte belefér az életébe még egy barátnő.

Nagyon jól megvagyunk, sok mindenben összeillünk. Hamarosan a húgomnak születésnapja lesz, meghívtuk a rokonokat szülinapozni. A szüleim kérdezték eljön-e a barátom is? Szeretnék őt látni.

Kérdeztem a barátomtól eljön-e, azt mondta nagyon szívesen megismerne a szüleimet.



2023. szept. 23. 14:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hehh? És viszi a másik barátnőjét is? 🤣
2023. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem, őt nem ismerem.
2023. szept. 23. 14:55
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked így rendben van, hogy két barátnője van?
2023. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem szólhatok bele, nem én voltam az első. Mondhatom úgy is, hogy én vagyok a "betolakodó".
2023. szept. 23. 15:04
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát de könyörgöm,neked rendben van az, hogy egy olyan pasival vagy együtt, akinek rajtad kívül van másik nője. És ezt te parkapcsolatnak hívod? A másik lány is tud rólad és ő is beleegyezett?
2023. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Persze 😂😂
2023. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp.
2023. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem, a másik lány nem tud rólam, de vele lehet, hogy valamikor szakít. Legalábbis ígéretet tett arra, hogy szakítani fog.
2023. szept. 23. 15:13
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát persze.
2023. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Magyarul a srácnak van barátnője, te meg szerető vagy. A másik lány nem véletlenül nem tud rólad, a srác meg nem fog vele szakítani.

A kérdésedre meg a válasz, hogy nem!

2023. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!