Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bemutassam a szüleimnek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemutassam a szüleimnek ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, a kapcsolatunk már 8 hónapja tart. Nagyon jóképű, sportos egyetemista fiú. Én kezdeményeztem elsőként mert nagyon tetszett.

Neki már van barátnője de elfogadta a kezdeményezést. Szerinte belefér az életébe még egy barátnő.

Nagyon jól megvagyunk, sok mindenben összeillünk. Hamarosan a húgomnak születésnapja lesz, meghívtuk a rokonokat szülinapozni. A szüleim kérdezték eljön-e a barátom is? Szeretnék őt látni.

Kérdeztem a barátomtól eljön-e, azt mondta nagyon szívesen megismerne a szüleimet.



2023. szept. 23. 14:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Úr isten, ennyire még egy újszülött se naív...
2023. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%
Akkor esetleg kérd ki a szüleid véleményét a csodás kapcsolatodról.
2023. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Egy örök második vagy!
2023. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj te buta vagy es kihasznalhato.
2023. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
29%
Mekkora ribizli vagy te.
2023. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
Hàt még sokat kell megtapasztalnod az életből. Az a "fiú" sem Téged, sem a másik nőt nem veszi komolyan. Szerintem nincs értelme bemutatni.
2023. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!