Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a kiakadásom?

Figyelt kérdés

ültünk az ágyon, telozott és random bele tekertem a beszélgetésbe előtte... Egy képernyőfotót küldött a beszélgetésünkről , és hát akkor haragudtam valamire...Es azt irta a haverjanak ,"ez tiszta hülye"

Nagyon felidegesitett , elmentem hogy lenyugodjak , utánam jött , bocsánatot kérni stb... Nagyon ideges voltam és mondtam lehulyeztel.... És inkabb hazamentem ...

Hamar tudok ideges lenni,nem számítottam rá hogy kibeszél a barátainak......Azóta nem írt...


Jogos volt?



2023. szept. 24. 16:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Most mit zavar? Eddig is hülyének nézett végig, most hogy megtudtad nem lesz más ember. Ugyan úgy fog hozzád viszonyulni. Csak felejtsd el hogy az vagy.
2023. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ja.

Néha-néha nálunk is megesik, hogy lehülyézzük egymást, de az szemtől szemben megy és nem másoknak.

Ha egy párkapcsolat egyik tagja kifelé kezdi el mutatni az egység megbomlását, akkor tulajdonképpen magát a párkapcsolat szövedékét rongálja.

A pár az egy egység. A külső problémákat együtt, a belsőket egymás közt oldja meg. Kívülről nézve homogénnak kell lennie, belülről lehet (sőt, muszáj! heterogén.

2023. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

Az hogy kifotózza a beszélgetésetektlet átkuldi az már durva.


Az hogy "ez tiszta hülye" lehet viccelodve értette mert lehet vicceset irtal neki. Ha viszont gúny volt, engem is bántana.


En dobtam már ki pasit olyanert amikor megtudtam hogy a haveri körének mennyire lehord engem. A haverjai árulták el magukat.

Olyan szinten kibuktam(addig azt hittem szerelem van és az a nagy meg az eleje amikor mindenki hatartalanul boldog)hogy elmentem inni is nő letemre úgy hogy soha nem szoktam ilyet. Aztán az exem rakott össze hogy ne veszitsem el az eszméletem borogatott felvitt magához a mosdóban hideg vizzel öblítette a fejem támogatott, kozben meg ezermillioszor hivott a barátom hogy hol az istenben vagyok? Égre foldre keresett az egesz városban. Ket hanyás kozt beszéltem vele. Es az exnél aludtam ugy hogy végig remegtem mert olyan hidegrázásom is volt.


Na aztán másnap végre minden oke jön hozzám. Azt hittem szétordítom az agyát es kivágom az ablakon is ezek után hogy mindenki elott lejáratott.

De megláttam hogy sír. És teljesen óssze volt törve és térdepelve kért bocsanatot. Es azt mondta mélységesen megbanta es soha az életében de senkivel nem tesz ilyet soha.

Belátta hogy ezt nem kellett volna.



Szóval nálunk ilyen dráma lett az egészbol. De az nem csak egy egyszeru aljas kis kepernyőfotós csevejecske volt.

Hanem egy világot tört bennem össze hogy akibe szerelmes vagyok az engem kigunyol lehord a hátam mögött nem is szeret??

Vilagvégèm lett tőle.

2023. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek. Egy pár a belső dolgait kettesben oldja meg. Ha már kifelé panaszkodik, az bomlasztja a kapcsolatot.


Viszont random beletekerni az üzeneteibe sem okés szerintem. Mi van, ha a barátja osztott meg VELE valamit, ami rád nem tartozik?


Szerintem megérdemlitek egymást.

2023. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom:(
2023. szept. 24. 17:08
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Inkorrekt embereknél azért nem árt képben lenni.
2023. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg nem vagy normális. Bocsánatot kér és még itt hagyod. Ne csodálkozz ha kidob. Én az tenném. Túl reagálod. Több ön uralom kell. Helyedben felhívják megbeszélni. 40f
2023. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
mondtam hogy ideges voltam , ilyenkor nem vagyunk racionálisak.
2023. szept. 24. 17:37
 9/29 A kérdező kommentje:
egy újj mozdulat volt es ott volt mar ,nem tekertem sokáig soha nem olvasok bele a beszélgetéseibe...
2023. szept. 24. 17:39
 10/29 A kérdező kommentje:
Mar felhívtam 😔😭
2023. szept. 24. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!