Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a párod egy munkatársával még este 11-kor is írogatna?

Figyelt kérdés
A lány többször elmondta a páromnak, hogy ő a legjobb barátja a munkahelyről, milyen jó, hogy van neki, stb. Szerintem tetszik neki a párom. A párom tudja, hogy féltékeny vagyok, mindig nagy balhé lesz belőle, ha szóba jön ez az egész. Olyanokat csinál, hogy a kollégákkal van külön Messenger csoport, és ha pl valaki ír neki valami kedveset, akkor szívecskével lájkolja, de ha a párom írja ugyanazt, mint a többiek, akkor neki külön válaszol nagy piros szívvel. Nagyon zavar, idegesít, és az is, ahogy a párom reagál erre az egészre. Ő azt mondja nincs köztük semmi, csak barátok. Nem gondolnám, hogy van köztük valami, engem az zavar, hogy a csaj ennyire figyelmen kívül hagyja azt, hogy a páromnak vagyok én.
2023. szept. 25. 20:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

Mindegy, hogy mióta vagytok együtt kérdező. Aki meg akar csalni úgyis megteszi. Annyit tehetsz hogy eljátszod a szentet, értsd: nem baszogatod, inkább vacsira hívod a nőt és "összebarátkozol" vele, mert ha nem teszed és vitázol miatta a párod hűtlen lesz, lehet "csak" érzelmi alapon. Szem előtt tartod az "ellenséget" és a párod nem magad ellen fordítod.


(#8)

2023. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tényleg gáz, hogy privátba vele irkálgat. Nagyon határozottan ki kell jelentened, hogy ez zavar téged és hagyja abba
2023. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod tisztelnek téged, akkor legalább a közös programokat nem szakítana félbe semmilyen munkahelyi csetelgetes miatt. Lehet másnap reggel is válaszolni, és a munkatarsaknak tiszteletben kellene tartania egymás szabadidejét. Én is vagyok jóban kollégával, de eszembe sem jutna késő este írogatni neki. Sajnos azt gondolom, hogy a párodnak bejön ez a lány, de ne legyen igazam.
2023. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
8-as! Egyszer elmentem egy közös munkahelyi sörözésre, ott megismerkedtem a csajjal, állítólag azóta oda meg vissza van tőlem, legalábbis a párom mindig mondja, hogy milyen szépen beszél rólam a csaj. Nem tudom, lehet, hogy ez is valami taktika a részéről.
2023. szept. 25. 21:04
 15/36 A kérdező kommentje:
13-as! Igen,én is ezt mondtam neki, hogy ne írjon vissza azonnal neki, mert így feljogosítva érzi magát a csaj, hogy bármikor írhat, mert nem gond (pedig de).
2023. szept. 25. 21:05
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
14-hat persze, hogy az:-) nyilván nem olyan buta, hogy szidjon téged, mert azzal ellenszenvet váltana ki.
2023. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszél szépen rólad, mert ha nem így tenne, a párod szemében hamar unszimpatikus lenne a csaj. Így jobban fenntartja a párod szimpátiáját. Elég levágós, hogy el akarja csábítani
2023. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Kitana. ***** válasza:
100%
Igazából még az is lehet, hogy ez a tipikus szeretethiányos, ragadós pióca csaj, aki az összes többi kollégával is legalább hasonlóan viselkedik, tudod, vannak azok a lányok, akik mindenkit ölelgetnek meg érzelgősködnek, de ettől még lehet, nem akar a párodtól semmit, csak rohadt idegesítő. Viszont azt nem gondolom semmiképp jó jelnek, hogy még a film közben is ugrik azonnal válaszolni neki.
2023. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
18-as. A paromon kívül még egy férfi kollégával van nagyon jóban (ő idősebb), mki mást a páromnak szid a háta mögött. Igazából ilyen full energiavampir a csaj, olyan haragban a világban típus, és sztem keresett egy marhát maga mellé (a páromat), akinek nyomathatja a hülyeségét.
2023. szept. 25. 21:13
 20/36 A kérdező kommentje:
De két szidás között benyom neki olyanokat, hogy nekem már csak te vagy, meg hasonlók. Brr.
2023. szept. 25. 21:14
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!