Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a párod egy munkatársával még este 11-kor is írogatna?

Figyelt kérdés
A lány többször elmondta a páromnak, hogy ő a legjobb barátja a munkahelyről, milyen jó, hogy van neki, stb. Szerintem tetszik neki a párom. A párom tudja, hogy féltékeny vagyok, mindig nagy balhé lesz belőle, ha szóba jön ez az egész. Olyanokat csinál, hogy a kollégákkal van külön Messenger csoport, és ha pl valaki ír neki valami kedveset, akkor szívecskével lájkolja, de ha a párom írja ugyanazt, mint a többiek, akkor neki külön válaszol nagy piros szívvel. Nagyon zavar, idegesít, és az is, ahogy a párom reagál erre az egészre. Ő azt mondja nincs köztük semmi, csak barátok. Nem gondolnám, hogy van köztük valami, engem az zavar, hogy a csaj ennyire figyelmen kívül hagyja azt, hogy a páromnak vagyok én.
2023. szept. 25. 20:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek vészjósló lenni, főleg nem így láthatatlanban, de nekem is az jön le így hogy valami van.

De még az is opció hogy te nagyon rá vagy hangolódva és emiatt csakazértis csinálja.

2023. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem biztosan csak a számlák végösszegeit egyeztetik...


F

2023. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
31# ez amúgy jellemző rá, hogy valamit csakazértis csinál...
2023. szept. 26. 18:01
 34/36 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem csinálsz úgy mintha nem érdekelne? Próbáld meg így. Ha így se M változik akkor passz
2023. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nincs is még köztük semmi, nagyon sanszos, hogy csak idő kérdése és lesz.
2023. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik,hogy azonnal reagál a társad ezekre az írogatásokra meg szívecskékre a három lépés távolság helyett!...
2023. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!