Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a párod egy munkatársával még este 11-kor is írogatna?

Figyelt kérdés
A lány többször elmondta a páromnak, hogy ő a legjobb barátja a munkahelyről, milyen jó, hogy van neki, stb. Szerintem tetszik neki a párom. A párom tudja, hogy féltékeny vagyok, mindig nagy balhé lesz belőle, ha szóba jön ez az egész. Olyanokat csinál, hogy a kollégákkal van külön Messenger csoport, és ha pl valaki ír neki valami kedveset, akkor szívecskével lájkolja, de ha a párom írja ugyanazt, mint a többiek, akkor neki külön válaszol nagy piros szívvel. Nagyon zavar, idegesít, és az is, ahogy a párom reagál erre az egészre. Ő azt mondja nincs köztük semmi, csak barátok. Nem gondolnám, hogy van köztük valami, engem az zavar, hogy a csaj ennyire figyelmen kívül hagyja azt, hogy a páromnak vagyok én.
2023. szept. 25. 20:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%
Minél több részletet bontasz ki, annál gázabb lesz ez az egész
2023. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

És amikor csippan a telefon, azonnal el is dob mindent a kezéből, és döngő léptekkel rohan írogatni? Mert ha olyan lenne, engem halálosan irritálna, legyen szó bármiről, akár szivecske nélkül is.

Ha csak néha írnak akkor kevésbé, mert annak még bele kéne férnie. Bár ez a hülye szivecskézés... Csak a baj van az ilyennel végül mindig.

De mondom, ha nonstop csipog a telefon az meg rohan mint a hülye, akkor sürgősen beszélgessetek el. Bár anélkül is szóba hozhatnád, ha nyiltan tudtok beszélni erről a nőről akkor nincs sok okod aggodalomra még, mert feléd hűséges. Ha titkolózást észlelsz akár késöbb is, vagy durcizást a kérdésre, esetleg terelést, nagyképűsködést, akkor onnét kezdődnek a bajok főleg.

2023. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a csaj a ludas. Hanem a párod. Nem a csajnak van otthon párja hanem a párodnak te..adja a csaj alá a lovat. Ha megcsal téged kit fogsz hibáztatni? A csajt vagy a párod? Szegény pasira rámászott nem volt más lehetősége?
2023. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A csaj mindenkire raakaszkodik, akire lehet. Vannak ilyenek. Ez egy dolog, bárhol felbukkanhat egy ilyen. A nagyobb gáz a párod, hogy ebbe belemegy és fenntartja ezt a kapcsolatot. Valszeg imponál neki.
2023. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Elsősorban a páromat hibáztatnám, neki kellene, hogy több esze legyen.
2023. szept. 26. 06:52
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
És ő mit mond erre ha számon kéred?
2023. szept. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
26# Mindig nagy balhé lesz belőle, azt szajkózza, hogy én nem bízom benne, és gyakorlatilag én vagyok a szar. Meg hogy értsem meg, hogy ők csak barátok, és hogy a csaj amúgyis zakkant, nem akar tőle semmit, de emberileg meg értékes, ezért nem akarja vele megszakítani a kapcsolatot. Amit amúgy nem is várnék el, csak jó lenne bizonyos keretek közé szorítani a baratkozast. Meg ő úgy állítja be, hogy nincs ezzel semmi baj, hogy ők barátok, csak én fújom fel az egészet.
2023. szept. 26. 07:45
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Én azért résen lennék. Sok férfit épp az ilyen zakkant csajok indítanak be. Ha még ő van felháborodva ezen, jogod van gyanakodni. Én részben emiatt sem tervezek monogám házasságban élni, minek?
2023. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem tisztel. Első dolgom lenne megszakítani egy ilyennel a kapcsolatot ha nyomul és még a páromat is zavarná.


Amúgy az én exem is hajnalig írogatott egy osztálytársával meg kiránduláson vele ivott végig. Össze is jöttek.

2023. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Miért reagál ilyen agresszívan? Sztem megcsal vele
2023. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!