Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nem engedne el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem engedne el egy több napos, "ott alvós", szakmai konferenciára, szót fogadnál neki?

Figyelt kérdés

2023. szept. 26. 00:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, de amúgy ezzel mi a frászt akarsz nekünk bebizonyítani? Teljesen normális válaszok érkeztek 1-2 kivételt leszámítva, nem értem, mi velük a problémád. Gondolom a szokásos gyakori-szindróma: mindenki szembe megy az úton, csak te mész a jó irányba. Hát, hiába erőlködsz, nem fogod a neked tetsző választ kicsikarni, mert mindenki a saját véleményét írja le.
2023. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
29. És ha a párod kizárólag csinos nők között dolgozna egész nap?
2023. szept. 26. 12:58
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
32. Ilyen munkahelyet én még nem láttam, ahol csak csinos fiatal nők dolgoznak. Létezik?
2023. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg, ne itt hisztizz, mert senki nem kíváncsi rád!
2023. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérek engedélyt, csak mondom hogy megyek. Nincs belőle gond, nem is lennék olyannal akivel nem így működne. Fordítva ugyanez.
2023. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedlek el - ebben a másodpercben csomagolnék és lelépnék. Nem a gyereke vagyok.
2023. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

A több napos konferencia nem vita tárgya. Ez a munkám, kötelező. Nyilván ha ellenkező nemű kollégával akarnának egy szobába tenni akkor kérném a cserét, hogy esetemben nő-nővel, férfi - férfival egy szobában aludjon vagy egy ágyas szobákban egyedül.

A fuvarozás más kérdés, mert munkán és munkaidőn kívüli tevékenység. Embere válogatja, hogy ehhez ki mit szól. Én néhány hétig rendszeresen hazavittem az egyik kollégámat (ellenkező nemű), mert elromlott az autójuk, mindeközben házvásárlásban voltak és a fél órás autóutat 1 óra 45 perc alatt lehet megtenni tömegközlekedéssel. Ő a feleségéhez ment én a férjemhez, néhány utcára lakunk egymástól, néha össze is szoktunk ülni barátilag vacsizni - egyszer náluk, egyszer nálunk. Így semmi féltékenység nem volt belőle. Másik kollégám (szintén ellenkező nemű) volt már hogy elvitt és haza hozott mikor nem volt lehetőségem autóval menni. Felesége és gyereke van, semmi hátsó szándék nem volt, csak jó cselekedet.



A kérdésnek egyébként új értelmet lehetne adni, hogyha dominant-submissive kapcsolatról van szó …. Ez esetben változhat a szemlélet.

2023. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem enged el? Olyan nincs. Vagyis akkor nárci volna és már korábban repülne. Ugyanígy kell hozzáállnia a csajoknak is.


Voltam kollégákkal Hévízen és megyek egyedül Bakonyba, miközben van párom. Semmi baja ezzel, majd megyünk máshová együtt.


34/F

2023. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!