Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nem engedne el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem engedne el egy több napos, "ott alvós", szakmai konferenciára, szót fogadnál neki?

Figyelt kérdés

2023. szept. 26. 00:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
29%
Féltékeny. Adsz rá okot, vagy alaptalan? Mert nem mindegy. Viszont ha már korlátozna és nem bízik benned az nem jó, így nem sok értelme van együtt maradni.
2023. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
72%
Azért mennyire imponáló, ha a pasim azt hinné, hogy félre dugók minden adódó alkalommal 😧
2023. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

HOPPÁ-HOPPÁ!!!


Érdekes...majd mindenki azt mondja, hogy menne, azaz nem hallgatna a párjára. De annál a kérdésemnél, hogy munka után, hazaviheti-e a párod a munkatársnőjét (Akivel egész nap, 8-10-12-24 órában együtt volt, akár kettesben egy irodában vagy kocsiban.), na arra majd mindenki azt írta, hogy azt már nem, mert akkor dugnak.


Női logika...

2023. szept. 26. 10:33
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert már felnőtt ember vagyok.
2023. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%

13

Nem mindenki írta. Pl. én sem. Másrészt a kollégák fuvarozása nem munkahelyi kötelesség, míg a konferencia igen.

2023. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

15.


De a munkatársad hazavitele nem csak udvariasság, hanem lekötelezés is. Vagy hála. Mert pl. miért tartsam a hátam a főnökkel szemben érted, ha te még arra sem vagy képes, hogy hazavigyél, miközben útba esik a lakásom? Vagy miért vegyem át a munkádat, ha extra szabit akarsz/előbb el akarsz jönni a melóból?

2023. szept. 26. 10:41
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szeretem a munkámat, így a vele járó szakmai (vagy kevésbé) programokra rendszerint elmegyek, hovatovább, ha azon a részvétel kötelező.

Megcsalás szóba sem jöhet, egyébként kollégával nem is lennék erre képes, hiszen benne is van a nevében, hogy munkatárs. A munkakapcsolatot pedig eszemben sincs a magánélettel keverni.

Szerintem egy felnőtt, önálló döntéseket meghozni képes embertől ez el is várható, tehát nem értem az ide vonatkozó aggályokat.

Amelyik céges rendezvény arról szól, hogy ki hogyan csalja a párját, az annyit is ér!

2023. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
17. Mint pl. [link]
2023. szept. 26. 11:00
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
18. Ezzel az origós cikkel mit akartál nekem üzenni? (biztos nekem arartad küldeni?)
2023. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, nem maradok együtt féltékeny bizalmatlan emberrel. Felőlem viheti a munkatársait hazafelé kocsival, főleg ha útbaesik. De arra a kérdésre pl nem válaszoltam, erre meg igen, szóval marha reptezentatív ezeket összehasonlítani. Lehet, hogy most újat mondok, de nem ugyanaz a 10 ember válaszol itt minden kérdésre.
2023. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!