Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok avagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok avagy csak én vagyok paranoiás? Hogyan bízzam rájuk (autóval) a gyermekem emiatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az az anyuka, aki buborékban nevelné a gyerekét azért mert másokra is bízom. Törődök magammal, kapcsolataimmal, egyebekkel. Párommal, (ki már eljegyzett) sok a programunk, találkozunk a barátokkal. Szóval nem az vagyok, aki a szobában ülve várja bezárt ajtókkal mi lesz, hogy fú a baba.


A lényeg, hogy szerintem keresztsztapuja meg párom részéről ez a kocsi repesztés elfogadhatatlan. Páran úgy gondolják túlreagálom, nem kell kiakadni. Felemeltem a hangomat is, és ez azért nagyon ritkán tartozik a habitusaim közé. Kérdeztem hogy, hogy engedjem el csupán az utcára is velük, mert honnan tudjam mi fog történni.


Fix, hogy ez nem az első eset volt. De lényeg ami történt. Picink újonnan nappal az autóban csakis menés közben alszik el. Ez így teljesen oké. Viszont, tegnap elvitte a keresztapa meg párom, mivelhogy az autóban alszik el inkább nappal mint írtam. Felvették telón, hogy milyen aranyos a drága erre mutatják a videón, 150-el nyomják, a gyerek meg hátul alszik.


Vőlegényem imádja pörgetni a sebességet, autó meg gépjármű minden jöhet. Amióta ismerem jófajta kocsikat is vett/vesz valóban. Cserélgetni is szokta őket meg szerelni, azonban csomó büntetést éri (pénzbeli) állítása szerint ilyen kocsik nem a "döcögésre" vannak gyártva.


Anyáéknál családi vacsorán is megkaptam pár embertől, hogy ne ilyen attitűdöm legyen mintha a koporsóba helyezték volna el a gyermeket vagy otthagyta volna..


Annyi baleset van. Nincs szívem hallani, hogy velük történt volna bármi én meg tehetetlen vagyok.


Jelenleg totál kiábrándultam és kikészültem, én lennék-e paranoiás?



2023. szept. 26. 11:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Anyáéknál családi vacsorán is megkaptam pár embertől, hogy ne ilyen attitűdöm legyen mintha a koporsóba helyezték volna el a gyermeket vagy otthagyta volna.."

Ezt mondjuk meg azoknak is, akiknek így halt meg a gyerekük, vagy ahol az anya így nyomorodott meg. Vagy annak a tizenéves lánynak, akinek az apját pont egy ilyen száguldozó barom ütötte el.

Lehetne vitatkozni arról, hogy melyik sebességhatár mennyire reális vagy indokolt, de azért alapvetően nem véletlenül annyi az amennyi. A fentebb említett esetek mind a tágabb ismerettségi körömben fordultak elő. És azokat még nem is említettem, ahol könnyebb sérülésekkel, vagy egy totálkáros autóval megúszták. Ilyenből is tudok párat. Ha még csak a saját életüket kockáztatnák, akkor tojnék magasról az ilyenekre. De ezek az egyének mind a gyerekedet, mind mások életét veszélyeztetik.

Nemrég beszélgettünk pont erről egy sebességmániás hölgy ismerősömmel. Aki szintén paranoiásnak, meg miegymásnak nevezett. Azóta neki már volt két komolyabb balesete, az egyiknél csak a szerencsének köszönhette, hogy nem halt meg. Azóta kicsit formálódott a véleménye.

Az a baj, hogy ameddig valami baj nem történik, addig mindenki felettébb magabiztos, és Max Verstappennek képzeli magát.

2023. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki szerint normális bármilyen formában is veszélyeztetni a gyerek/család épségét? Nem csak autóban, bárhol is. Szerintem ezen minden épeszű ember kiakadna!
2023. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Nálam is kiverné a biztosítékot. Mondjuk én alapból utálom az olyan embereket mint a párod, akik eszetlenül száguldoznak. Másokat veszélyeztető, potenciális gyilkosok. Ha egy ilyen elhúz mellettem mindig csak annyit kívánok, hogy csavarodjanak fel szépen egyedül egy fára, még mielőtt másokat nyírnak ki.

A gyereket többet nem vihetné sehova.

2023. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után elgondolkoznék azon, hogy tényleg ilyen ön- és közveszélyes őrülttel akarom-e összekötni az életemet? Tényleg egy ilyen ostoba fajankó szeszélyeinek akarom kitenni a gyerekemet?
2023. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%

Bocsánat, nem rasszista kommentnek szánom, de ti mind romák vagytok vagy csak a kedves apuka és a pereputtya?

Én nem tűrném egy percig sem a gyerekem veszélyeztetését ezzel a gusztustalan cigány veretéssel.

2023. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
#15: elárulok egy titkot. "Fehér" emberek között is van jópár, amelyik azt hiszi, hogy rá sem a KRESZ, sem a fizika törvényei nem vonatkoznak.
2023. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%

#16

De ez például igazi retek cigány vakerálás (a kérdezőtől idézve):


"Cserélgetni is szokta őket meg szerelni, azonban csomó büntetést éri (pénzbeli) állítása szerint ilyen kocsik nem a "döcögésre" vannak gyártva.

Anyáéknál családi vacsorán is megkaptam pár embertől, hogy ne ilyen attitűdöm legyen mintha a koporsóba helyezték volna el a gyermeket vagy otthagyta volna.."

2023. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiakadnék, hanem szakítanék-válnék. Ennyi. Mert az ilyen nem változik, de lehet egyik nap ott marad a villanypóznán.
2023. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

Én csak azt nem értem sehogyse, hogyha szerinted jogos a kiakadás akkor minek vagy még a pároddal együtt.


"Felvették telón, hogy milyen aranyos a drága erre mutatják a videón, 150-el nyomják, a gyerek meg hátul alszik."


Menjenek a fenébe!



Mint észrevehető nem jogos a felháborodás ugyanis tisztábban vagy azzal, hogy a párod szereti a sebességet, ezért nem hagytad még el:


"Vőlegényem imádja pörgetni a sebességet, autó meg gépjármű minden jöhet. Amióta ismerem jófajta kocsikat is vett/vesz valóban. Cserélgetni is szokta őket meg szerelni, azonban csomó büntetést éri (pénzbeli) állítása szerint ilyen kocsik nem a "döcögésre" vannak gyártva."


Felelőtlen vagy teljes egészében, mert tudod hogy milyen módon vezet, mi a véleménye és mégis hagytad hogy a gyereked velük legyen az autóban!


Tanulság: Többet nem engeded senkivel, csakis te viszed és amúgy ha a drága vőlegényed óvatlan a gyerek körül, akkor elhagyod, mert nem lehet rabízni!!!

2023. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Kiakadnátok avagy csak én vagyok paranoiás? Hogyan bízzam rájuk (autóval) a gyermekem emiatt?"



Teljes mértékben és soha többet nem ültetném be mellé a kicsit ha ő vezet, sőt lehetséges, hogy el is hagynám.

2023. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!