Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as párok! Volt olyan hosszabb időszakotok, hogy nem volt szex?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy más több éves párkapcsolata élt-e meg olyan időszakot, ahol különböző okok miatt nem volt testi kapcsolat.

Hosszabb ideig, tehát nem pár nap, 1 hétre gondolok.


Mennyi idő volt, és mi lett a dolgok végkimenetele? Túlélte a kapcsolat?

Ha igen, hogy lehet ezen túljutni, ti hogy kezeltétek?


(A kamu, ilyen nincs, minek vagytok együtt és/vagy úgyis megcsal kommenteket mellőzzük, köszönöm.)


2023. szept. 27. 07:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább húzd le magad a wc-n, odavaló vagy! 💩🚽
2023. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9,

Nem kioktatóan, hanem nyugodtan, higgadt hangnemben mondom.

Nem mások életével foglalkozik a kérdező, hanem valószínűleg a saját élethelyzetére keres megoldást vagy a saját kérdéseire szeretne válaszokat kapni, ezért kérdezte, hogy "hogy lehet ezen túljutni, ti hogy kezeltétek?". Ez szerintem nem a mások életében való vájkálás, hanem a saját helyzetére való megoldáskeresés mások tapasztalatai alapján. Legalábbis ha jól értelmezem.

És ne gorombáskodjatok már egymással :), semmi értelme minden apró kis hülyeség miatt beszólogatni egymásnak, teljesen mindegy is, hogy ki kezdte. Tök felesleges és értelmetlen is. Relax van. Ne háborúzzátok szét a kérdést, később még másnak is hasznára válhat talán. Nyugi. Béke van. ☮️🕊️🌺 😉

2023. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Elszabadultak az indulatok. 🤣🤣🤣

Biztos már az ideg szétmar minket.

Anyázni akkor sem szép dolog.

2023. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha férfi lenne, már a nyakát kitörtem volna.
2023. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jólvan kedved, ne pörgesd túl magad, valójában nem akartam a lelkedbe gázolni, vagy kötekedni.


Csak elkeserít amikor látom, hogy emberek iylen szinten frusztráltak, hogy amikor valami zavarja őket egy olyan oldalon, amit nem az arcába nyomnak, hanem ő maga keresi fel (és mellesleg kb. Erre találták ki), akkor nem tovább görget, hanem odaszól.

Jobb lett tőle? Úgy sejtem nem, pláne, hogy még én is felcsesztelek a proletár linkemmel.


Úgyhogy kérlek, ha nem tudsz értelmes kommentet itt hagyni, akkor foglalkozz valamivel amitől jobb neked, ha pedig van hozzáfűzni valód az eredeti témához, akkor örömmel meghallgatom.

2023. szept. 29. 10:18
 16/16 anonim ***** válasza:

Volt egy 3 évig tartó kapcsolatom.

Voltak apró veszekedések, de nem extrák. Egy idő után megemlítettem, hogy jó lenne egy kis simi, "bepróbálkozás" mielőtt nekikezdunk a dolognak. Ezt úgy magára vette, mert elvileg eddig sose kért tőle senki ilyesmit, miért van nekem ilyesmire szükségem. .igy ezutan méginkább ritkulni kezdtek az együttlétek. Előtte jó esetben osszejott a heti 1, bár akkor csak hétvégente találkoztunk. Dolgoztam, tanultam levelezőn, nem igazán foglalkoztam vele ha egyik hétvége úgy alakult.

Kb fél év múlva kiakadtam mert hiába említettem már az előzőt, nem volt változás és a szex meginkabb ritkult. Berágott, elég érzékeny téma volt neki a szex, mert állítólag az ex is ezzel piszkalta h ha osszevesztek utána nem volt szex és neki ez gyenge pontja volt.

Aztán hiába voltunk még huzamosabb ideig, toltottem nála a nyarakat, nem változott semmi, majd egyre surubben veszekedtunk, nem értettem miért van ez. Ezzel csak rontottam a helyzeten, olyannyira, hogy havonta volt, sőt egyszer 2 hónapra huzodott. Lassan heti szintu veszekedes volt, majd ha bírtam szo nelkul 2-3 hétig, utána kitörtem, hogy nem is szóltam meg hogy nem volt semmi, jól megvoltunk mégis mi az ok. Választ kb nem kaptam, altalaban, majd kinyogte a vége felé hogy én ilyen vagyok, tulsagosan szexközpontú és emiatt nyomás van rajta, kedve sincs hozzá. Igen, kezelhettem volna turelmesebben, biztos sokat rontott hogy támadtam, de a kommunikacio nagyon nehéz volt vele ráadásul nekem is új helyzet volt, hiszen előző két párommal nem volt ilyen teren semmi gond.

Rament erre a kapcsolatunk.

Ő akkor 32F volt, én 24N.

2023. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!