Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátrány lehet a sok szülői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány lehet a sok szülői segítség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azért nem arra a szintre gondolok amikor anyós kéretlenül beállít, meg átjár takarítani.


De sokat segítenek mindenben, vagy vesznek kéretlenül vagy küldenek kaját vagy ilyesmi.

Fizetni nem engednek semmit. Mindug azt mondják hogy amíg nekunk van addig nektek is.. A lakást is ingyen használhatjuk.


Ezek hátrányosan hatnak a másik fél meg/ki ismerésére?

Zavaró lenne ez így?


2023. szept. 29. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Én nem lennék ilyen férfi barátnője. Van saját házam, meg tudok venni mindent, nem vagyok rájuk szorulva.
2023. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
18 évesen elmegy, de 28 évesnél szakitóok. Meg kell tanulni leválni a szülôkrôl.
2023. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A kéretlen kajatukmálást nem szeretem, főleg váratlanul. Mindig gondoskodunk a kajánkról, szóval az ilyesmi csak kaja kidobásához vezet amit utálok. 😅


A többi attól függ, nekem is és a páromnak is elég támogató szüleink vannak, sokszor nem engednek kifizetni dolgokat, de azért próbáljuk viszonozni, és általában egészséges a kapcsolatunk velük, nem vagyunk összenőve vagy ilyesmi. De a kérdésben írtak lehetnek zavaróak is, ha mellette olyan a viszony. Ennyi alapján nehéz válaszolni.

2023. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szüleink vidéken élnek, 30 pluszosok vagyunk, házasok és gyerekünk is van már, mégis borzasztóan felpakolva jövünk haza tőlük mindig. Bár ők megkérdezik mit ennénk és szólnak is, hogy úgy főznek, hogy tudjunk vinni is.

Ha mellettünk laknának, én azért nem örülnék, ha váratlanul ellátnának kajával, így nem igen lehet tervezni.

Egyébként összetartó család vagyunk, ha valaki költözik, felújít, összefogunk és segítünk, nekünk is segítettek. Szerintem ezzel nincsen baj. Szóval alapvetően a mérték a lényeg és az, hogy tiszteletben tartsa mindenki a másik magánéletét.

2023. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szánalmasnak tartom a szülői segítséget.

Van egy ismerősöm, akit a rokonsága, anyuci, gazdag anyós, gazdag család barát, szó szerint 35 éves koráig segített mindenben.

Milliókat kapott, autót kapott de ő meg még a kisúját sem mozdította meg semmiért, de lenézte azokat, akik albérletben éltek, saját önerőből, küldő segítség nélkül.

2023. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!