Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, hogy a nő folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, hogy a nő folyamatosan köszönetet vár a párjától az otthoni takarításért?

Figyelt kérdés
A férfi is ugyanúgy takarít a lakásban de nem vár semmiféle köszönetet mert alap dolognak tartja hogy rend legyen, köszönet nélkül. Ezzel szemben a nő hisztizik ha nem kap elismerést mert egyszer elmosogatott.
2023. okt. 5. 09:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
81%
Furcsa hogy csak egyszer mosogatott el. Biztos ez? Óránként egyszer, vagy naponta?
2023. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
16%

17. Azért az sem. De most egy szélsőségre adtál egy másik szélsőséges választ. Nem ezt mondtam!


(Ja és am férfi vagyok és krva sok mindent megcsinálok a ház körül! :)

2023. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
91%

Szeretetnyelvek - elismerő szavak

Ennyi az egész.

2023. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Hiába enne meg titeket a mocsok, a házimunka akkor is munkával jár -> fáradtság -> hajolgatás -> fájdalmak -> idő, amit a szabadidőből elvesz. Az a kedves reakció erre, hogy "köszönöm szépen hogy segítettél, mert így nekem már nem kell, ami időt fordíthatok így másra, akár a kedvteléseimre is". Nálam és a páromnál így működik, és ez csak motivál hogy továbbra is így tegyek. Még ha takarítónő jönne, annak is megköszönném, mert így emberi és udvarias :D

Amúgy a nyert időben én a helyedben megtanulnám helyesen leírni a "muszáj" szót. Többek között.

2023. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megköszönöm a páromnak, bármit is elvégez a teendőkből, mert ezek ugyan szükséges és megkerülhetetlen dolgok, akkor is erőbefektetés, munka, amit vagy ő vagy én megcsinálunk.

Az ilyen dolgokat, hogy "nő dolga" meg hagyjuk, szerintem ezen túl lehet lépni 2023-ban, amikor már nem a 19. század gazdasági viszonyait éljük.


F, 28

2023. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Továbbra is azt gondolom nem kellene köszönetre várnia. Sok köszönetet és dícséretet a gyerekeknek kell adni hogy megtanulják mi a kötelességük és hogy mi a rend. Nem egy felnőtt nőnek. Elég gyerekes dolog ez már ennyi idősen, azt hiszem.

Akkor már azt is köszönjem meg hogy lehúzza a WC-t vagy berakja a hűtőbe a kaját?

2023. okt. 5. 13:54
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

26. Szerintem meg te vagy egy dacos kisgyerek, aki semmiért nem tud egy kicsikét hálás lenni. Mielőtt belekötnél: nincs ebben semmi magasztosság. Csak egy kis tisztelet és rugalmasság, ennyi az egész.

Lehúzni a vécét nem ugyanaz, mint kitakarítani egy házat, azért érzed.

Nem muszáj köszönetet mondani, ebben igazad lehet, de jól esik. Tudod, az ember nem mindent azért csinál, mert "kell", hanem mert érezteted a másikkal, hogy figyelsz rá.


25-ös voltam.

2023. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

"Tudod, az ember nem mindent azért csinál, mert "kell", hanem mert érezteted a másikkal, hogy figyelsz rá."


Éppen ezért teszem meg én is ezeket a dolgokat. Mert figyelek mindkettőnkre.

2023. okt. 5. 14:06
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem èrted a dolgok lènyegèt. Láaszik te is szeretet hiányos gyerek voltál.
2023. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Inkább a tettek embere vagyok, nem a szavaké. Úgy mint Orbán: "nem arra figyeljenek amit mondok, hanem arra amit teszek"

Bárki mondhat bármit, a tettek többet érnek minden szónál.

2023. okt. 5. 14:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!