Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, hogy a nő folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, hogy a nő folyamatosan köszönetet vár a párjától az otthoni takarításért?

Figyelt kérdés
A férfi is ugyanúgy takarít a lakásban de nem vár semmiféle köszönetet mert alap dolognak tartja hogy rend legyen, köszönet nélkül. Ezzel szemben a nő hisztizik ha nem kap elismerést mert egyszer elmosogatott.
2023. okt. 5. 09:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a párodat🙂
2023. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Na és mivan ha ő sem köszöni meg nekem amit teszek otthon, csak nagy ritkán? Ezt elfelejtettem közölni. Pl tegnap felpórszívóztam és meg se nyikkant. Na?

Nem is vártam el, de akkor ő se jöjjön nekem ezzel!

2023. okt. 5. 14:21
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

32, az elképzelhetetlen, hogy eltérőek az igényeitek?

Pl az én páromnak jólesik, ha forralok neki vizet a teájához, vagy hozok neki egy pohár valamit, ha kér.

Nekem eszembe se jutna másoktól kérni ilyesmit, ha kell valami, megcsinálom magamnak oszt annyi.

Viszont nekem is jólesik, ha értékeli azt, ha megoldottam valamit ami kettőnkre vonatkzoik. Nem mintha lett volna választásunk, hisz ígyis-úgyis meg kell csinálni, de ez nem is erről szól.

Ő viszont furán néz ha megköszönök neki egy olyan dolgot, amit muszáj volt megcisnlnia.


Mások vagyunk, eltérőek az igényeink, eltér az, hogy mik esnek jól, vagy milyen munkáról szeretünk pozitív visszajelzést kapni.


Ennyire nem érted az... emberek közti dinamika laapjait?

2023. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

30. Nézem, nem rossz-e a rovat, ahol járok, de tényleg a miniszterelnök úr került idézésre 🤣

Most hagyjuk ezt a részét, (bár ez önmagában elég vicces), nem is az, de hát ember, egy kapcsolat nem csak a cselekvésről szól, hanem gesztusokról is.

De nem foglak győzködni, mert már leírtam mindent ami a kérdést megválaszolja.

2023. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

#32, de elképzelhető

Pl amikor én takarítok nem nagyon igyekszik megtartani a rendet, inkább trehányul odab*sz mindent valahova azt neki az ott jó. Én meg hiába mondom hogy ne rakjon üres kajás tárolódobozokat a hűtőbe, mert minek? Azt meg neki áll feljebb ha ilyen logikátlan baromság után kérdőre vonom.

2023. okt. 5. 15:05
 36/42 anonim ***** válasza:
77%
"Akkor már azt is köszönjem meg hogy lehúzza a WC-t vagy berakja a hűtőbe a kaját?" Lehet egyszer úgyhagyná, utána inkább megköszönnéd csak húzza le :)
2023. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
36. Azért az is gyerekes, ilyenekkel "kiharcolni" a köszönetet.
2023. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom hogy kombináltad ide a kiharcolást, de elég fárasztó. Lazíts.
2023. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

35, előadod itt a koszoszokni áriát...:D (azaz amikor a klasszikus feleség panaszkodik, hogy a férj csak ledobja a zokniját a szennyeskosár mellé, ahelyett, hogy beletenné).


Az együttélés bizony surlódásokkal jár. Érdemes lenne... megtnaulni kezelni őket.

2023. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

38#



Majd én is lehúzatlanul hagyom neked. (az ülőkét azért lecsukom, nagyobb legyen a meglepetés ;;;;))

2023. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!