Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan féltékeny lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan féltékeny lennék?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt lassan a párommal, de nem tudom magam könnyen túltenni egy-két dolgon. Nem a kommunikáció a baj, mert ezerszer átbeszéltük már, hogy hátha könnyebb lesz, de mégsem az.

Az előző barátnője volt az első szerelme, emellett az elsők voltak egymásnak és két évig tartott a kapcsolatuk. Közben ismertem meg és nagyon jó barátok lettünk és szinte mindig a csajról beszélt, hogy mit érez iránta, mit csinál vele, milyennek látja őt, stb. Aztán elkezdett megromlani a kapcsolatuk, emiatt egyre több időt töltöttünk együtt és még többet tudtam meg a lányról, szinte már én is ismertem.

Később elkezdtem érzéseket táplálni felé, amiket miután szakítottak úgy éreztem ő is viszonoz. Végül a szakításuk után 2 héttel összejöttünk, és az első lépést is én tettem meg.


Tudom, hogy hosszú, de a megértéshez szükséges:(


Már az első pár napban rossz érzést keltett bennem az, hogy ha olyan megjegyzéseket vagy szavakat használt rám amiket rá is vagy úgy szólított ahogy őt. Ezeket kiküszöböltük, elkerülte azokat a szavakat, mondatokat, viszont idővel ez az egész átcsapott egy erősebb érzésbe és mostmár ha csak hasonlót mond ő ugrik be nekem és az, hogy neki mit mondott mondjuk az adott szituációban.

Igen, az adott lány sokkalta vonzóbb, mint én, valószínűleg ez is az egyik kiváltó ok, de nem értem miért nem múlt el ez az érzés még, mikor tudom nagyon jól, hogy tényleg engem szeret.


20L 20F



2023. okt. 6. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Kimondtad a lényeget!Tudod jól hogy téged szeret!

Akkor ne marcabgold magad semmivel mert ez miat fog tönkre menni a kapcsolatod!belefog unni a párod

2023. okt. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem érted ezek szerint:)

Ha tudnám irányítani megtenném, egyáltalán nem tudatos ez a dolog, nem én mondom magamnak, hogy most gondolj rá és essen szarul neked. Magától jön és el is folytom, nem állandóan beszélek neki róla, sőt nekem kellemetlen is, ezért van róla szó csak akkor ha ő is észreveszi, az meg nem sokszor van:)

2023. okt. 6. 01:44
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Akkor pedig nem téged szeret
2023. okt. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagyoon unatkozol ha errr van időd. Ha felnősz túllépsz ezeken.
2023. okt. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz képest, hogy mennyire oda volt a csajert, röpke két hát után már mással van... hát...
2023. okt. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem jól választottál. Téged ugyanúgy le fog cserélni, barátkozni fog más nővel, vagy csak megkíván mást azt jól van.

Nem érthető minek jöttél vele össze 2 hét eltelte után. Az a fiú, akivel vagy kapcsolatfüggő, mert egyedül nem bírt meglenni te meg hülye, mert még rá is másztál. Lóf*szt szeret.

2023. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem hagytál időt neki, hogy kicsit független legyen. És ő sem hagyott magának. Talán nem kellene pináról - pinára, meg frissen szabadult faszra ugrálni egy szakítás után rögtön.

Amúgy meg full önbizalom hiányos vagy. Ezt kellene kezeltetni. Amíg nem változik, addig a világ összes ex nőjére irigy leszel.

2023. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, túlzottan, és ok nélkül vagy féltékeny.

Az meg, hogy ki milyen jelzőket használ a másikra, jellemzően az egyén szóhasználatának kérdése. Nem kell emögé komoly tartalmat képzelni.

2023. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit szerettél meg benne? Lol


Viccet félre téve én kicsit óvatosabb lennék a helyedbe. Kapcsolatfüggő a pasid mindig akar valakivel lenni az a gáz

2023. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mire szakítottak, már két hónapja romokban volt a kapcsolat és már akkor nem szerette őt elvileg, ezt hozzátenném.

Nem friss f@szra ugrottam, nem az volt számomra a lényeg egyáltalán! Ők meg nem is találkoztak abban az időben már, időt tartottak, hogy átgondolják, ez volt az a két hónap.

2023. okt. 6. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!