Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6éve vagyunk együtt.

Az elején imádtuk a szexet, majdnemcsak minden napos dolog volt. Változatos volt, tényleg maga a tökéletesség.


Megvolt az esküvőnk, terveztük a babát. Egyből terhes is lettem, de kiderült, méhen kívüli. Megműtöttek. Utána belevágtunk újra. De akkor már csak ilyen heti 2-3 alkalom volt. Fél év alatt megfogant a fiunk. Terhesség legelején eltiltottak a házas élettől. Így a 9hónap szex nélkül telt.

Császároztak, de valamit elcsesztek, ki kellett venni a méhemet. Utána jött a szoptatás, felugrott rám 1év alatt 20kg, hiába diétáztam, sportoltam.

Szülés után a szex nem tért vissza. Vagyis úgy 3-4havonta 1x az első évben.

Aztán még annyi sem.

Betudtam annak, hogy a méhem hiánya okozott neki traumát, illetve a hízásom. 1éves volt a fiam, abbahagytam a szoptatást. Lefogytam.

Azóta eltellt 2év. 2 év alatt 3db szex.

Én hiába próbalkoztam, férjem valahogy nem volt vevő rá.

Beleuntam.

Férjnek tökéletes. Apának kiváló. Nem is kívánhatnék jobb párt magamnak, ezen az egy téren kívül.

Én úgy érzem, már csak az anyát látja bennem, a nőt nem.

Nappal a gyerek 0-24ben velem van. Este köztünk alszik. Így ez is ront az esélyeken.


Nemtudom mi tévő legyek.

Éljem le az amúgy tökéletes életem szex nélkül? Vagy váljak el, dobjak el mindent, csak a szex miatt?


Most ott tartunk, 1éve nem volt köztünk semmi.

Párterápiára nem akar eljönni velem, szerinte nincs baj kettőnkkel.


Leszögezem előre, MEGCSALÁS KIZÁRVA. Ezt le se írjátok kérlek.


2023. szept. 6. 07:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleménye a szexről? Szerinte normális, hogy évente csak egyszer csináljátok? Miért csökkent az étvágya, van valamilyen betegsége? Mi a véleménye arról, hogy neked ez kevés?
2023. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Az ő részéről is kizárva az, amit nem szabad leírni?
2023. szept. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Nincs semmi betegsége.

Folyamat tereli a témát. Mindig ha rákérdezek, az a válasz, hogy nagyon szeret, ne stresszeljek feleslegesen. Ennyi.


Igen, kizárt. Leírtam.

2023. szept. 6. 07:52
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
A kettes szerintem úgy értette, hogy nem lehet, hogy neki van valakije?
2023. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Értem, hogy értelmezte. Ezert írtam mar le a kérdés alatti kifejtésnél, hogy kizárt.
2023. szept. 6. 08:04
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Nem vonzódik hozzád, elmúlt a szerelem. A nagyobb baj, hogy helyreállítani sem kívánja a kapcsolatotokat. Nyugodtan leélhetsz vele így is egy életet, ha elég ez a nagy 0 kapcsolat.
2023. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 gyerekünk van, saját szobában alszanak, de így is tanulni kellett, hogy hogyan engedje el magát, mikor a házban vannak. Ha a nagyinál vannak, napi kétszer is van kedve, de ha itthon, akkor sokkal ritkábban, mert meghallják. A férjednek nem ez a gondja?
2023. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%

Ó, szívem, én is kizártnak tartottam, hogy félrek*r a lenyűgöző férjem, aki csodás apa és példás társam volt. Aztán mikor már 2 éve nem volt szex, akkortájt bukott le, hogy 1 éve szeretője van 🤷‍♀️

Az életemet feltettem volna rá, hogy az kizárt.

Hiába na, abnormális dolog ha egy pár között évekig nincs testiség.

2023. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

En is arra gondolok, a fiunk miatt van ez. Nem tudja elengedni magát.


8!

Nem vagyok a szíved, köszi.

Írtam, kizárt. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni.

Se alkalma, se ideje nem is lenne rá. Hidd el, nem véletlenül írtam ezt.

2023. szept. 6. 08:22
 10/45 anonim ***** válasza:
88%

gyereknek a gyerekszobában a helye, vagy elviselitek egymást így - ahogy régen a szex nem tabu volt, hanem természetes, ahogy a halál is.


Mondd el, mire vágysz. Ne virágnyelven, mert férfiből van. "Szeretkezni akarok veled! Rendszeresen, elélvezésig, veled, nem mással, és minden héten többször."


De, van baj. Azért mert nem érzi, van baj!


Írj, ha tudok segíteni, ismerős a helyzet a másik oldalról.


45/F

2023. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!