Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy a barátom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a barátom már nem törődik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Egy ideig minden rendben volt. Most van végzős éve, amire nagyon sokat kell tanulnia.

Van, hogy 4 körül hazaér, és este 10-ig nem tudok vele beszélni. Távkapcsolatban vagyunk, de ez nekem akkor sem tetszik..

Nem tudom miért csinálja ezt, amikor megpróbálom felhívni, mindig leráz. Próbáltam vele megbeszélni, de nem értem el vele semmit.. Azt mondja hogy szeret, de néha nem is érzem úgy, mintha lenne barátom.. megértem hogy fontos neki a tanulás, de engem teljesen elhanyagol..

Szakítani nem fogok vele.

Szerintetek mit csináljak?


2023. okt. 12. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy boldog a kapcsolatodban es te elmentel a falig, hogy megjavitsd, akkor szakits. Nem is ertem, ez olyan trivialis. Gondolod, hogy sehol a vilagon nem talalsz masikat?
2023. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Tanul, tavkapcsolatban vagytok.

Ne legyel onzo, vallaltad azt hogy parkapcsolatban leszel, ennek ez a velejaroja.

Ha ez nem tetszik, akkor gondold vegig, ha nem szakitasz, ezzel a hozzaallassal tonkre vagod a kapcsit, vagy atkapcsolsz es turelemmel leszel fele mig a tanulos idoszaka van. Talalj magadnak elfoglaltsagot, vagy menj el hozza latogasd meg, ha nem birod nelkule.

2023. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Tanulás az fontos, gondolom tanul és nem kurvázni jár.

Légy kicsit beláto, türelmes.

Vége az évnek biztos fog veled ugyanúgy törődni.

Esetleg beszélj vele, legalább egy héten egyszer telefon, vagy amikor találkoztok kicsit lazítson.

2023. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy milyen lesz, amikor már nem kell tanulnia. Sajnos ez június végéig nem fog kiderülni. Én jártam már úgy, hogy a tanulásra lett fogva, hogy nem foglalkozik velem, majd nyáron se foglalkozott.
2023. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mocskos férfiak!
2023. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!