Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy csak beképzelem-e, hogy izzik körülöttük a levegő vagy sem?

Figyelt kérdés

Mielőtt a párommal megismerkedtem, nyilván sok lánnyal beszélgetett vagy sok lány tetszett neki. Egyről gondolom is, hogy tetszett neki, nyilván csak Facebookos lájkolgatásokból, meg abból, hogyha összefutunk azzal a lánnyal az utcán, akkor kedvesebben, de mégis megszeppentebben köszön a párom neki... , vagy hogy, na tudjátok, biztos láttatok már ti is ilyet 🤣


Múltkor voltunk egy buliban, ahol ez a lány is ott volt. És azt éreztem, hogy néha a lány is pillangat a barátomra, és talán a barátom is a lányra, vagyis inkább mintha inkább le lenne fagyva szégyenlősségből vagy pont az érzelmek titkolásából, amikor a lány a közelben táncolt.


Nem hiszem, hogy valaha is volt közöttük valami, mert a lánynak akkor is és azóta is van pasija. De mégis olyan rossz ez az érzés vagy gondolat, és szeretném legyőzni, és nem nyíltan megélni a párom előtt :(


Mit gondoltok, mit tehetnék, vagy mégis mi lehet a háttérben?

Köszönöm


2023. okt. 15. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig tetszik neki/tetszenek egymásnak ez a helyzet. Na most, hogy ebből lesz-e több rajtuk múlik. Kérdés vele maradsz-e szamárként ló helyett.
2023. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Tekintet, testbeszéd, hanglejtés, beszéd, érintés, flört. Aztán ha eltávolodik tőled, nincs veled lelkiekben se, akkor a másik nő kell még neki mindig és te csak pótlék vagy. Észre lehet venni, valószínű, hogy nem bebeszéled magadnak. Ha jó ember és helyzetismerő vagy untig elég még a mimika is.
2023. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem jöttek össze, mielőtt velem megismerkedett? Előtte kb már másfél éve ismerték egymást. Ez az érdekes benne. Beszélgetést nem találtam Messengerben... 🤭😅 De lehet csak kitörölte, ki tudja.

Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk a párommal, eddig hűséges, ragaszkodó, úgy érzem, hogy lelkileg is rendben vagyunk, együtt töltjük minden időnket, és velem tervezi a jövőt.

2023. okt. 15. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyenekkel foglalkozz, csak ártasz magadnak.


Az én barátom amúgy elmondaná őszintén, ha bejön neki:) Nem vagyok naiv, egy hosszú kapcsolatban előfordulhat.

2023. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy nem szabad ilyennel foglalkozni. De ugye mégis zavar. Főleg azért, mert nem szeretném ha ebből több lenne, vagy a végén még tényleg én lennék a paliravett harmadik...

Nyilván én is tudom, hogy természetes, ha más is tetszik az embernek. Csak nem akarok hopon maradni.

2023. okt. 16. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.


"De mégis olyan rossz ez az érzés vagy gondolat, és szeretném legyőzni, és nem nyíltan megélni a párom előtt"


Akkor arra koncentrald az energiadat, hogy hogy tudod legyozni ezt az erzest es jo erzesekkel helyettesiteni.

Nem pedig arra, amit a kerdesben feltettel. Ha megtudnad, hogy "valoban" izzik a levego, mit tennel? Felvetodne tiz masik kerdes.

Inkabb azt kerdezd meg magadtol: mit tesz ez a srac, hogy szeretve erezzem magam? Boldog vagyok?

2023. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Boldog vagyok és szeretve érzem magam. Azóta sem érzékeltem, hogy megváltozott volna a viselkedése. Hát, majd igyekszem nem agyalni...

Köszönöm 🥰

2023. okt. 16. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!