Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a párodnak joga megváltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a párodnak joga megváltoztatni téged?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 10:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

20.


Mondjuk azért érdekelne, hogyha nem kellene beleszólni, akkor mit szólnál ahhoz, hogy 5-10 év kapcsolat vagy házasság után a másik fél egyszer csak punktaréjjal, tenyérnyi fültágítóval meg ilyesmikkel jelenne meg egyik nap, mikor hazaér.

2023. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

19. Te a való életben is ennyire okos vagy? Ne is válaszolj, itt éled ki magad. Én sosem állítottam hogy finomkodom, nem az én stílusom. Vagyis vannak helyek ahol odafigyelek mindenre, de ott a miliő is olyan. Ez a hely pont nem az ahol annyira lábújjhegyen kellene finomkodni, főleg a hozzád hasonlók miatt. Az álhumanizmus sem az esetem, nem szeretek mindenkit, nem hiszek abban sem hogy mindenki egyforma(max jogilag), viszont elfogadom hogy ahány ember annyi világ. Véleményekkel sincs bajom, ha az ténylegesen vélemény. A személyeskedéssel provokálni a pitiánerek műsora.


Vannak akiknél feljebb vagyok, vannak akik meg tőlem vannak feljebb. Puff neki, most akkor nem illek bele ebbe a bugyuta egyenlősdi világba? Hú micsoda veszteség! Ha én mondok valamit azt sosem a levegőből szedem, az mögött tapasztalat van, vagy átélt események. Majd légysz egyszer te is szedd már össze a gondolataidat, az egymondatos hélium fajsúllyú semmitmondó válaszaid helyett írjál már valami értelmeset is. Tudod, ami alapja egy konszolidált vitának.


Na igen, csak ez egy gyk anonym fórum, igazából olyan ez mint a Blahán a hidegfúzió fizikai hátteréről beszélni.

2023. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
54%

22.


De azért mindig dumálsz, bár tudod, hogy nincs értelme. Okos, értelmes cselekedet.

2023. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%
21. Ki lenne bszva, mint macskát szarni.. jó, ez is egy véglet. Más kérdés, hogy a punktaréj kiment a divatból, de ha ilyet csinálna a párom, én nagyon-nagyon csodálkoznék!
2023. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
95%

Pont a két végletet írod le.

Az sincs rendben, hogy mindenben korlátozni akar és még azt is azt akarja ő megszabni, hogy kivel és mikor találkozhatok.. Az ilyet instant kivágnám, nem az apám, hogy bekorlátozzon.

A másik sincs rendben, amikor úgy állsz hozzá, hogy én aztán semmiben nem alkalmazkodom, szépen fogadjon el mindent, ahogy van. Egy párkapcsolatban szükség van kompromisszumokat kötni (nyilván nem akármiben), csiszolódni kell, alkalmazkodni egymáshoz.

2023. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%

26.


Nevetséges, ahogy próbálsz fölényesen beszélni, de nem sikerül.

2023. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%

Olyan esetben igen, ha van valamilyen negatív viselkedése párkapcsolatunkra nézve vagy valamilyen ártó tevékenysége. Páromnak volt egy mentális problémája és enyhe nárcisztikus viselkedése velem szemben. Igazából egy komplett társaság elszakított minket, de már előtte kezdődött egy gyógyszer mellékhatásából adódóan és ő másképpen emlékezett. Felhívtam a figyelmét, hogy hisz nekem és abbahagyja vagy mehet a sunyiba. Végül lemondott a gyógyszerről és megváltozott.


34/F

2023. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

27. Nem engedi az egód már megint? Az egód mondja: "nem sikerül". Miért mit mondjon? Jajjj, hallgasd már meg, aztán gondolkodj el rajta??? :D A tőmondatos ovis szintű egó védekezésen kívül van még valami?


Olyan jókat mosolygok ilyenkor mennyire reménytelen emberek várják a csodát! :)


A legnagyobb ellenséged a saját egód, de ezt olvasva megint leirányítja az elméd! Szóval nyugi, jól van ez neked!

2023. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem valami nagyon eltévedt itt...
2023. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
66%

29.


A 28-as egy őrült, akinek rögeszméje ez az "egó" dolog, valószínűleg saját problémái okán.

2023. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!