Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az egyes pároknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az egyes pároknál a social media-ban, hogy házasság, gyerek után már nem posztolnak annyi közös képet?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ismerőseim, akiket 1 éven belül, vagy még hamarabb férjhez mentek. Ki úgy hogy a gyerek közbejött, kit csak úgy megkértek.

De a házasság után én sosem látom már azt a sok képet, mint a házasság előtt. Vannak akik csak a gyerekkel raknak ki közös képet, vagy csak a gyerekről, és ennyi. Ilyenkor furcsállom, hogy hogy nem töltenek fel családi képet.

Van 1 volt osztálytársam, akinek pasija egy éven belül megkérte a kezét, azután pár hónapon belül megtörtént az esküvő, de már 1 hét után a volt osztálytársam már levette a férjezett nevét, de a férjnek még az sincs kiírva, hogy vele házas.


2023. okt. 18. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy csak te nem látod, mert levettek az ismerősök közül, hogy ne kukkold őket...?
2023. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1es, ha adatlapot látogatsz, azt jelzi a profil használójának? Nem tudtam..🤔
2023. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, hogy csak te nem látod, mert levettek az ismerősök közül, hogy ne kukkold őket...?"


Ki kukkol valakit? Azért azt csak észreveszem, hogy ha régebben valaki többet posztolt, utána meg már annyira nem, vagy pedig nem egymásról, mert az új posztok az üzenőfalon is feljönnek, gondolom másnál is így van ez.

Csak a kérdésre várok választ.

2023. okt. 18. 16:11
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

En pasik adatlapjáz látom ugy mintha se nőjuk se gyerekekük nem lenne. Ugy jelenitio meg magukat.


Kriminal pszichologusok szerint(akik bűnözök szoc.med megjelenésével is foglalkoznak)mindenkinek olyan az adatlapja amilyen lenni szeretne..

2023. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*jelenítik
2023. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"En pasik adatlapjáz látom ugy mintha se nőjuk se gyerekekük nem lenne. Ugy jelenitio meg magukat."


Igen, ezt is észrevettem már.

2023. okt. 18. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

A barátnőm jutott eszembe erről a kérdésről. Nyolc éve voltak házasok a férjével, mire összejött a gyerek. Előtte nagyon mozgalmas életet éltek, jöttek-mentek, szinte minden napra volt valami programjuk és rendszeresen csináltak közös fotókat, illetve barátnőm mániája volt, hogy profi fotóshoz is jártak képeket csináltatni. Ahogy megszületett a gyerek, a barátnőm átment anyatigrisbe olyan szinten, hogy a férje megszűnt létezni számára. Onnantól a gyerekkel aludt (és alszik a mai napig, pedig már 10 éves). Senkit nem enged a gyerek közelébe, ő viszi mindenhova, még a nagyszülőkhöz sem engedi úgy, hogy ő ne lenne ott. Teljesen rátelepedett a gyerekre és közben teljesen ignorálta a férjét. Természetesen ráment a házasságuk, elváltak. Azóta van új párja (4 éve), de továbbra is csak a gyerekkel közös fotókat osztja meg, mintha csak a gyereke létezne a világon.


Egyébként a legtöbb ismerősöm a gyerekszületés után is sok közös képet oszt meg a családjáról, talán túl sokat is, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit és mennyit oszt meg a saját oldalán.

2023. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem lesz ilyesmi, mert a rózsaszín ködben sokat posztoltam, az elmúlt pár évben nem. Most fogunk házasodni, és eléggé visszavonultunk a social mediatól, Instát, TikTokot 1 éve töröltük (nem az appot, hanem a profilt). Facebook még van, pont az esküvő miatt, utána azt nem töröljük, de felfüggesztjük. A Messenger kell, azért nem töröljük. Gyerekről meg eleve nem posztolnék majd szerintem, ha lesz, max ritkán, ízléses fotót. Még nem tudom, mert még nem vagyok anya.

Egyedül az nem igaz ránk a kérdésedből, hogy hamar. Mi nem hamar. 4 év járás után eljegyzés, 1 évre rá esküvő, ami most jön. Hetek vannak hátra. Gyerek meg majd nem tom mikor lesz, sztem olyan 2-4 év múlva, ha nem szól közbe a biológia.

2023. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak Facebookom van, én ott látom az ismerőseimet, Tiktok-ot Instát soha nem használtam.
2023. okt. 18. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Ők teszik jól. Minek? Ők talán jobban érzik, hogy a család az magánügy-téma.
2023. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!