Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedni vagy reménykedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedni vagy reménykedni, hogy lesz jobb?! Ha inkább külön, akkor hogyan lehetne 2 kisgyermekkel a 0-ról kezdeni egy új életet?? Valóban én vagyok aki nem becsüli meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 éve vagyunk egy pár férjemmel, abból 5 éve házasok. Van két kisgyerekünk, mind a ketten ovisok. Nagyon sokat veszekedünk a férjemmel. Egy éve elvállalt egy munkát, ami jól fizet, de több 100 km-re van tőlünk. 1-2-3 hetente jön haza 7végén.

Ha itthon van is veszekszünk, nem foglalkozik sem velem sem a két gyerekkel. Folyton fáradt, ideges. Bunkózik és lekezelő velünk.

Korábban sem vt tökéletes az életünk a pénz volt a fő probléma. De reménykedtem, hogy egyszer majd minden rendbe jön közöttünk.

Lényegében egyedül nevelem a srácokat, apa szinte sosincs csak pénzben lehet rá számítani.

Így dolgozni nem tudok sajnos semmi lehetőség a környéken ami mellett egyedül tudnám hozni vinni oviba a kicsiket.

Nagyszülők nem tudnak besegíteni.

Úgy érzem nem szeret, soha nem kedveskedik semmivel. A szülinapom sem tudja a mai napig, nem hogy ajándékot vegyen.

Én szoktam neki venni apróságokat de megköszönés helyett leszid hogy ez szar ez neki nem kell stb. Már nem tudom érdemes e harcolni egy olyan kapcsolatért amiben egy senkinek érzem magam.

Szerinte becsülnöm kéne hogy dolgozik.

De komolyan? Tényleg minden a pénz?

Én csak egy szerető társra vágyom akire lehet számítani, aki mellettem van, aki meghallgat.

Nemtudom azt sem hogy szeretem e még.

Mióta elment pánikrohamaim vannak, minden az én nyakamba hárult, nagyon nehéz egyedül. Ha telefonálunk és monmdom hogy rosszul vagyok kinevet és azt mondja hipohonder vagyok.

Nemtudom mi a legjobb. Együtt maradni vagy elválni?

Igazából folyton egyedül vagyok. Úgy érzem valami kihalt bennem. Egyedül, csalódott, boldogtalannak és szomorúnak érzem magam, önbizalmam 0.

De mivel tőle függök anyagilag nemtudom ha elválnánk hogy tudnék új életet kezdeni a gyermekeimmel.



2023. okt. 18. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát te már most egyedülálló anyuka vagy. A válás, gyerektartás, és hétvégi láthatás miben lenne más? Szerintem nem sokban.



És komolyan kérdezem, szerinted van szeretõje? Mert én biztosra veszem, hogy vagy van neki, vagy tervezi.



Ennek rég vége volt már.

2023. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Már jópár hónapja csak sínylődünk. Többször átbeszéltük, vagyis próbáltuk. De azt mondja mindig hogy hánytorgatok, nekem semmi nem jó .

Hétvégi láthatás esélytelen. Általában hétvégén is velem vannak a gyerekek, mert nincs türelme hozzájuk, 5 perc velük és már kiabál és társai. Szóval akkor is csak mi vagyunk egymásnak a fiúkkal. Elméletben nincs senkije, telefonon tuti nincs, közös az email fiók minden.

Elmondása szerint szeret és mi vagyunk az élete értelme.

De nem bizonyítja semmivel, szerinte ha a megélhetésünk biztosítva van akkor neki más teendője nincs.

2023. okt. 18. 19:21
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Ő nem becsül meg titeket! A pénzt hajtja és a nőket, ennyi. Csak nyűg vagytok számára. Nyugodtan válj el már régóta egyedülálló anyuka vagy. Hagyj küldje a gyerektartást, te meg menj dolgozni.
2023. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Többször mondtam már neki , hogy szerintem nyűg vagyunk neki, egy teher.

Nemtudok dolgozni menni kis faluban élünk, ahol munkalehetőség 0.

Ház 50-50% . Azt sem tudom hová mennék a két kicsivel.

Teljesen tanácstalan vagyok csak úgy érzem minden egyes nap csak még jobban elhiteti velem hogy senkinek nem kellenék és semmire nem vagyok jó.

Minden nap megfözök, mosok takarítok a gyerekeket intézem. Míg itthon volt, volt hogy munka mellett is mindent én csináltam itthon egyedül. Fát vágok, begyújtok, állatokat rendezek.

Úgy érzem jobb bánásmódot érdemlek. Valakit aki szeret és érezteti is velem.

2023. okt. 18. 19:26
 5/24 A kérdező kommentje:
ja és amúgy 27 éves vagyok. Ő volt az 1. nagy szerelem az életemben.
2023. okt. 18. 19:27
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem dolgozna akkor .eg szaraz kenyer se lemne ho vegen !! Kihajtja a belet , hogy a xaaladjanak meglegyen mindene hulla faradt es te meg cseszegeted amikor hetvegen otthon van picit??! Gondolkodj el magadban surgosen !
2023. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj vele! A ház részét ki kéne neki fizetni és ami jár neked a tiéd. Inkább külön, mint a gyerekeid azt hallgatják, hogy téged bánt, vagy érzik hogy szomorú, ideges vagy. Albérlet létezik. Miért kéne neked faluban megrohadni ha nem muszáj? Ugye tudod hogy csak kifogásokat keresel?
2023. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os. Köszönöm a válaszod, remélem nem kerülsz ilyen helyzetbe soha.

Remélem te beéred egy férjjel aki van de nincs is. Ha van is csak lekezel és sérteget. LEgyen szerencséd hozzá, van akinek nem minden a pénz, léteznek érzések is.

2023. okt. 18. 19:33
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen elképzelhető hogy igazad van 7-es.

Valószínű már magamban rég tudom mi lenne a helyes.

2023. okt. 18. 19:34
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz újból kezdeni én elhiszem két gyerekkel, de sokkal nehezebb/fájdalmasabb/rosszabb azzal a két gyerkőccel olyan alak mellett mégha csak 1-2-3 hetente is. Azok a gyerekek tapasztalják hogy valami nincs rendben. Ne akard elrontani nekik az életüket ha már egyszer szültél annak a khhmmm-nek. El kéne válni, eladni a részed, vagy fizessen ki és abból lelépni, különböző segélyszolgálatok is léteznek.

(Utolsó esélyt adhatsz még neki esetleg ha gondolja amúgy, párterápia talán segítene rajtatok.)

2023. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!