Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedni vagy reménykedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedni vagy reménykedni, hogy lesz jobb?! Ha inkább külön, akkor hogyan lehetne 2 kisgyermekkel a 0-ról kezdeni egy új életet?? Valóban én vagyok aki nem becsüli meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 éve vagyunk egy pár férjemmel, abból 5 éve házasok. Van két kisgyerekünk, mind a ketten ovisok. Nagyon sokat veszekedünk a férjemmel. Egy éve elvállalt egy munkát, ami jól fizet, de több 100 km-re van tőlünk. 1-2-3 hetente jön haza 7végén.

Ha itthon van is veszekszünk, nem foglalkozik sem velem sem a két gyerekkel. Folyton fáradt, ideges. Bunkózik és lekezelő velünk.

Korábban sem vt tökéletes az életünk a pénz volt a fő probléma. De reménykedtem, hogy egyszer majd minden rendbe jön közöttünk.

Lényegében egyedül nevelem a srácokat, apa szinte sosincs csak pénzben lehet rá számítani.

Így dolgozni nem tudok sajnos semmi lehetőség a környéken ami mellett egyedül tudnám hozni vinni oviba a kicsiket.

Nagyszülők nem tudnak besegíteni.

Úgy érzem nem szeret, soha nem kedveskedik semmivel. A szülinapom sem tudja a mai napig, nem hogy ajándékot vegyen.

Én szoktam neki venni apróságokat de megköszönés helyett leszid hogy ez szar ez neki nem kell stb. Már nem tudom érdemes e harcolni egy olyan kapcsolatért amiben egy senkinek érzem magam.

Szerinte becsülnöm kéne hogy dolgozik.

De komolyan? Tényleg minden a pénz?

Én csak egy szerető társra vágyom akire lehet számítani, aki mellettem van, aki meghallgat.

Nemtudom azt sem hogy szeretem e még.

Mióta elment pánikrohamaim vannak, minden az én nyakamba hárult, nagyon nehéz egyedül. Ha telefonálunk és monmdom hogy rosszul vagyok kinevet és azt mondja hipohonder vagyok.

Nemtudom mi a legjobb. Együtt maradni vagy elválni?

Igazából folyton egyedül vagyok. Úgy érzem valami kihalt bennem. Egyedül, csalódott, boldogtalannak és szomorúnak érzem magam, önbizalmam 0.

De mivel tőle függök anyagilag nemtudom ha elválnánk hogy tudnék új életet kezdeni a gyermekeimmel.



2023. okt. 18. 18:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyszer már tettél fel itt kérdést, és már akkor megmondtuk, AZÉRT megy el, hogy ne legyen otthon, és így történt.


Mit tegyél, elmész dolgozni, elválsz és neveled a gyerekeket, mint jópáran teszik a Földön.

2023. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Számunkra már közös jövő nem igen van, marad a válás.

Jobb lesz mindkettőnknek.

Félek anyagilag nem tudok annyi mindent megadni a gyerekeknek, de csak emiatt nem fogunk tovább szenvedni egymás mellett. Ő szeretne együtt maradni, de igazából nincs olyan, hogy együtt, mert eddig sem volt velünk.

Most hétvégén megválaszoltam saját magamat is. Válás a vége, köszönöm az építő kritikűkat és a segítő kommenteket.

2023. okt. 24. 09:15
 23/24 anonim ***** válasza:
Sok kitartást és erőt!
2023. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az Igazság az, hogy baromi nehéz elég pénzt letenni az asztalra, hatalmas nyomás főleg ha csak az ő vállát nyomja. És közben jó férjnek, és jó családapának is lenni. Tudom mi aggaszt téged, de ha folyamatosan ezt hajtod neki csak nyomasztani fogja hogy még többet várnak el tőle, úgy érzi képtelen ezt a terhet viselni. És ezzel a közönnyel veszi körbe magát, saját világába burkolózik ami kényelmes neki. Lehet azt érzed rengeted a dolgod, de teljesíthető. Az övé közel teljesíthetetlen... Nézd, szerintem a legjobb megoldás lenne ha haza menne, felmondana azon a munkahelyen, szépen szereznél egy kocsit, és mindketten dolgoznátok. Eleget lenne otthon, és a pénzzel sem lenne probléma. Egyetlen megoldás ez mert ha ennyire ritkán jár haza már most olyan mintha szét mentetek volna
2023. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!