Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedni vagy reménykedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedni vagy reménykedni, hogy lesz jobb?! Ha inkább külön, akkor hogyan lehetne 2 kisgyermekkel a 0-ról kezdeni egy új életet?? Valóban én vagyok aki nem becsüli meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 éve vagyunk egy pár férjemmel, abból 5 éve házasok. Van két kisgyerekünk, mind a ketten ovisok. Nagyon sokat veszekedünk a férjemmel. Egy éve elvállalt egy munkát, ami jól fizet, de több 100 km-re van tőlünk. 1-2-3 hetente jön haza 7végén.

Ha itthon van is veszekszünk, nem foglalkozik sem velem sem a két gyerekkel. Folyton fáradt, ideges. Bunkózik és lekezelő velünk.

Korábban sem vt tökéletes az életünk a pénz volt a fő probléma. De reménykedtem, hogy egyszer majd minden rendbe jön közöttünk.

Lényegében egyedül nevelem a srácokat, apa szinte sosincs csak pénzben lehet rá számítani.

Így dolgozni nem tudok sajnos semmi lehetőség a környéken ami mellett egyedül tudnám hozni vinni oviba a kicsiket.

Nagyszülők nem tudnak besegíteni.

Úgy érzem nem szeret, soha nem kedveskedik semmivel. A szülinapom sem tudja a mai napig, nem hogy ajándékot vegyen.

Én szoktam neki venni apróságokat de megköszönés helyett leszid hogy ez szar ez neki nem kell stb. Már nem tudom érdemes e harcolni egy olyan kapcsolatért amiben egy senkinek érzem magam.

Szerinte becsülnöm kéne hogy dolgozik.

De komolyan? Tényleg minden a pénz?

Én csak egy szerető társra vágyom akire lehet számítani, aki mellettem van, aki meghallgat.

Nemtudom azt sem hogy szeretem e még.

Mióta elment pánikrohamaim vannak, minden az én nyakamba hárult, nagyon nehéz egyedül. Ha telefonálunk és monmdom hogy rosszul vagyok kinevet és azt mondja hipohonder vagyok.

Nemtudom mi a legjobb. Együtt maradni vagy elválni?

Igazából folyton egyedül vagyok. Úgy érzem valami kihalt bennem. Egyedül, csalódott, boldogtalannak és szomorúnak érzem magam, önbizalmam 0.

De mivel tőle függök anyagilag nemtudom ha elválnánk hogy tudnék új életet kezdeni a gyermekeimmel.



2023. okt. 18. 18:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
Majd ehezel egyedul. Tuti jobb lesz.
2023. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

#6-os:



Attól, hogy fáradt attól még nincs joga a saját gyerekeire ordítani, vagy kifejezni hogy zavarják, mert ő csinálta őket. Az gyenge kifogás hogy pénzt keres, mert a kérdező is mehetne és ő lehetne otthon, de az már nem tetszene!!! Menekül otthonról, mert a családját még egy kicsit se szereti ez a szomorú igazság!

2023. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

6-os.

Dől belőled a segítőszándék...

Csupa rossz indulat árad a kommentedből.. A te életed is elég megkeseredett lehet sajnos.

Gondolom a 11-es választ is te írtad.

2023. okt. 18. 19:48
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
#13: Nőgyűlölő, mert nem jut neki és igen a 11-es válasz is az övé.
2023. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
14. Én vagyok az, de nem tartozom a luzerek koze, nekem akadna no .
2023. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
Én meg minden tetves plusz melót be kell vállaljak, hogy megéljünk. A szabadidőmben főzök vagy félkómában ülök a díványon. Én vagyok az anya. Amíg főzök, ő tanul a gyerekkel. Tehát ebben a hónapban a teljes munkaidőn túl az 50 túlórám mellett a maradék időben főzök meg mosogatok. Néha már azért nem engedem aludni a gyereket és nézünk éjfélig diafilmet, hogy én is együtt lehessek a gyerekemmel. Nem bánnám, ha a férjem vállalna plusz melót, ha már kevés a bevételünk, de ő nem hajlandó, mert többet keres nálam, tehát dolgozzak én. Viszont nem ugrálhatok akármilyen munkahelyre, mert az iskola közel van és távolabbról nem érnék oda a gyerekért. Ez megy 9 éve.
2023. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hol laksz?
2023. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ezeket a sorokat olvasni.


Én magam is szívesen vagyok lelkisegély szolgálat, jónéhány ismerősömnek segítettem már súlyos idegkimerültségben, krízishelyzetben.


Miután megértően és nyugodtan végighallgattam őket, azután már sokkal nyugodtabban kezelték a nehézségeket.


Első körben talán a családsegítő szolgálatot ajánlanám. Vannak még hivatalok és azért az egyházi segítséget is meg kellene próbálni. Számomra mindig ez utóbbi esetében volt a megoldás.


Írd be a google keresőbe, hogy "családsegítés". Valamilyen lehetőségek csak meg fognak jelenni...


Esetleg a lelkisegély szolgálatokat érdemes még megpróbálni. 116-123-as számon éjjel-nappal elérhetőek, írni is lehet nekik.


Délután lelkisegély szolgálat úgy tudom, hogy még üzemelnek. Van külön gyerekeket segítő felnőtteknek is lelkisegély vonal.


Próbálkozzál a leírtak közül valamelyikkel és ha nem boldogulnál, esetleg írhatsz privátban is. Ha az esetleg elég lenne...

2023. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a hàzassàgnak vége , semmi értelme ezt így folytatni ez nem élet így.
2023. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Gyerekeket megoldod. Anyagilag hogy jönnél ki 2 gyerekk. Ha jól akkor válj el.
2023. okt. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!