Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfinak akkor is elfogadhatat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak akkor is elfogadhatatlan ha nincs autója ha teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Tehát ha gyakorlati, praktikussági szempontból nem kell neki, akkor legalább férfiassági szempontból szükséges nem? Nincs kivétel.

2023. okt. 19. 07:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Komoly egyéniség lehet, aki pont egy ilyen kérdés hatására fog majd autót vásárolni.
2023. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Én elvárom, de van aki nem, kezdj olyanokkal, akik nem várjak el
2023. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan szintű baromság, hogy már fáj. Képzeld, ez olyannyira elfogadhatatlan, hogy soha nem szeretnék autót, mégis évek óta van barátnőm.
2023. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#4 "De aztán stabil kapcsolatban ha kell valamit intézni, és nem Pesten laksz akkor autó nélkül meghaltal...."

Ez tök érdekes.

Miért van az, hogy az ilyen, és hasonló képzelgéseket mind autósoktól hallom? Akinek meg nincs autója, az meg kifogáskeresés, meg tökölés helyett egyszerűen intézi, amit kell. Vidéken élek, 15 km-re egy megyei jogú várostól, és eddig még SOHA nem jelentett problémát valamit elintézni. Eleve ma már egyre kevesebb az, amit személyesen kell elintézni, telefonon, interneten kifejezetten sok mindent meg lehet oldani. Egyébként sem fordul elő gyakran, hogy ügyeket kelljen intéznem. A banki dolgokat netbankon el tudom intézni, hivatalos ügyekben meg a kormányablakhoz autó nélkül is el lehet ám jutni, és egyébként is: éves szinten átlagosan egyszer kell őket felkeresnem. Azt meg munka után is meg tudom ejteni, a lábaim meg nem szakadnak le, ha 10 percet gyalogolnom kell. ;-) A vásárlásokhoz szintén nem kell autó. Tudom, sokan elfelejtik, hogy létezik egy bizonyos táska nevű dolog, de abba is ám lehet pakolni. ;-) Illetőleg már futárszolgálattal is haza lehet hozatni a termékeket, kb. egy ezres a TESCO futár, és megspórolok vele kb. 2 órát.

Szóval nem, nem haltam meg, mert néha ügyeket kell intéznem, sőt, még csak nehézséget sem okoz.

2023. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!