Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Toxikus személyiség lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toxikus személyiség lehet a feleségem?

Figyelt kérdés

30 éves, 12 éve nincsenek barátai. Az anyjával csinál mindent, vele telefonálgat. Volt egy munkatársa akivel jóban volt, de egyszercsak nem köszönt neki többet. Ezt saját szememmel is láttam. Feleségem szerint ő nem csinált semmit. Voltam céges bulin náluk, a feleségemhez a kutya nem szólt és ő se senkihez. Kb azért akarta hogy menjek, hogy ne egyedül álldogáljon. Nagyon kínos volt.

Főnöke másik céghez átvitt a 8 emberéből hetet, kivéve a feleségemet, neki nem mondott senki semmit. Eltitkolták.


Szerintetek valami baj lehet vele személyiségileg ha mindenki utálja őt? Állítólag mindenki más hülye.


2023. okt. 19. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Vele van a gond, nem tud beilleszkedni nem tuti hogy toxikus... Esetleg akkor ha veled az. XD
2023. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy csak antiszoc? Te milyennek érzed a vele való életet? Ha toxikus, akkor veled is az lenne.
2023. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Elvetted feleségül, és annyira nem ismered, hogy itt kell megkérdezned? :D Nonszensz.
2023. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Veled hogy viselkedik jóember??
2023. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Antiszociális lehet, de ennyiből lehetetlen megállapítani.
2023. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

A toxikus embereket a környezetük is kiveti sokszor, de sokszor épp ellenkezőleg, meg akarnak felelni egymásnak. Nyilván valami gondja van szociálisan, de nem feltétlen toxikus. Engem a pékségben az eladócsaj utál, többször hallottam, hogy kibeszél, dehát ő egy szr pékségben dolgozik és kövér, korombeli, csúnya, én meg vékony vagyok úgy, hogy naponta pékségben reggelizek, szép vagyok és ráérek normálisan megennie a kajámat, mert nem kell hajnalban beállnom a pulthoz.. szóval.. ja és azt hiszi leszbikus vagyok, pedig közöm nincs az egészhez, mert mikor először mentem semmi sminkben uniszex ruhában kontyban, nem tudta eldönteni, hogy melyik nemhez tartozom, de a kollégái nincsenek ezen a véleményen.


Sima irigység is lehet egyébként, de lehet csak borzalmasan rossz munkaerő és másokkal csináltatja meg a dolgait. Szép a feleséged?

2023. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
6os, engem sem csípnek a "dundik", sajnos ez is benne lehet a pakliban, hogy túl szép a kérdező felesége. Bár őszinte leszek, engem ugye az irigyek nem szeretnek, mégis képes vagyok barátokat, jó ismerősöket szerezni, szóval szerintem nála a szociális készségekkel van a fő gond.
2023. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Valoszinu csendes tipus nem kommunikativ.
2023. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Javítanám az előzőeket, nem antiszociális hanem szociális fóbiás. Vagyis lehet, hogy az. Vagy elég introvertált. Bármelyik is, emiatt lehet egy kis negatív energiamező körülötte, amivel még inkább taszítja a körülötte lévőket, ez egy ördögi kör,mert emiatt meg még jobban bezárkózik. Lehet hogy előtted szégyelli, ezért inkább úgy tesz mintha mindig a többiekkel van a "baj". Lehet úgy is gondolja. Én is ilyen voltam, gyermekkori negatív dolgok miatt. Nekem egy spirituális tanítás segített kimászni ebből, 40+ évesen, vagyis fél életem ráment. De férjet szerencsére én is "találtam" így is 😀

Elgondolkodtató, hogy csak az anyjával beszél, élőfordulhat hogy kicsit a mama is ludas ebben, ha így rá van kattanva a feleséged. Lehet hogy ő nem bírja elengedni úgymond? Hozzád hogy viszonyul anyósod? Ennek a pszichológiájához már sajnos nem értek, mert nálam ez fordítva volt, anyámhoz való kötődésem szinte a nullával egyenlő...

2023. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk számomra is furcsa, hogy valaki házasság után csodálkozik rá a felesége személyiségére. Előtte nem sikerült megismerni?
2023. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!