Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Toxikus személyiség lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toxikus személyiség lehet a feleségem?

Figyelt kérdés

30 éves, 12 éve nincsenek barátai. Az anyjával csinál mindent, vele telefonálgat. Volt egy munkatársa akivel jóban volt, de egyszercsak nem köszönt neki többet. Ezt saját szememmel is láttam. Feleségem szerint ő nem csinált semmit. Voltam céges bulin náluk, a feleségemhez a kutya nem szólt és ő se senkihez. Kb azért akarta hogy menjek, hogy ne egyedül álldogáljon. Nagyon kínos volt.

Főnöke másik céghez átvitt a 8 emberéből hetet, kivéve a feleségemet, neki nem mondott senki semmit. Eltitkolták.


Szerintetek valami baj lehet vele személyiségileg ha mindenki utálja őt? Állítólag mindenki más hülye.


2023. okt. 19. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg, fel sem fogtam, hogy barátai sincsenek egyáltalán, nekem van egy kettő(vékonyak).. Lehet aspergeres, vagy hasonló, de az sem mindegy, miért a mérgező jutott eszedbe, nem az, hogy sérült valamilyen képessége, vagy irigyek rá.
2023. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11- és az miért fontos, hogy vékonyak? :D
2023. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Én írtam, hogy nem bír valaki, aki duci, aztán reagált rá valaki, hogy őt se bírják a ducik, és akartam jelezni, hogy nálam is így van, a vékonyak bírnak, de csak egy duci utál kifejezetten, a pékségből. Mondjuk korábban meg egy utált egy plázából, mert mindig vettem mentes vizet, meg néha édességet, azt mondta a világ pénze sem lenne elég nekem. --- rosszindulatú sovánnyal még sosem találkoztam.
2023. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
13 - rosszindulatú sovánnyal még sosem találkoztam - azért ezt te se gondolod komolyan :D Elég kicsi lehet a merítés akkor.
2023. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

"rosszindulatú sovánnyal még sosem találkoztam"


Ezt az ordas nagy vetítést. Fújj te.

2023. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem túl sok emberrel találkozom.
2023. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Többen is írták, hogy antiszociális lehet. Nem antiszociális, mert azok a bűnözők, meg kb. a pszichopaták, hanem aszociális.
2023. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mit fújjon, 15-ös? Sípot? :DDD
2023. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a feleséged a hibás, hanem a környezete.


Sajnos velem is megtörtént ugyanez helyzet.

Ki lettem közösítve, én sem tudtam beilleszkedni.

Egy idő után munkahelyet váltottam és azt tapasztaltam, hogy az új helyen beszélgetnek velem, én is beszélgetek,és egyre közelebb engedem magamhoz az embereket.


Nem mindig az a hibás akit nem fogadnak be.

2023. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!