Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy megtaláltam azt a fiút, akire mindig is vágytam, egy nagyon aranyos, kedves, segítőkész, tényleg egy olyan fiút, aki bármit megtenne értem. Úgy bánik velem, mint egy hercegnővel, nem túlzok. Viszont a szex, hát nemtudom.. Valahogy nem érzem olyannak.. mármint, jó ez most lehet rosszul fog hangzani, de nem olyan, mint amilyen az exemmel volt. Vele élveztem mindig, viszont a barátommal, háát.. van, amikor csak megjátszom magam. Tudom a lehető legrosszabb, amit tehetnék, viszont nemtudom, nem igazán akarom megbántani, mert az önbizalma is kb nulla, emellett nagyon érzékeny is, amivel nincs semmi problémám, csak félek, ha rosszat mondok, akkor megbántom és ártok az önbizalmának.. Sajnos a volt barátnői mind bántották érzelmileg, lelkileg nagyon a padlón volt, családi problémái is vannak.. Egyrészről meg is értem, mert tapasztalatlan egy kicsit, elmondása alapján az exei mind kb uralkodtak rajta, mindig magukat nézték, őt sosem. Nemtudom mit tegyek, mert szakítani, megcsalni nem fogom, az biztos, viszont hogyan tudnám neki úgy beadagolni, hogy kevésbé legyen bántó? Tudom, el kellene mondanom neki, de nagyon nem szeretném megbántani.. Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?

2023. okt. 23. 02:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

"Sajnos a volt barátnői mind bántották érzelmileg, lelkileg nagyon a padlón volt, családi problémái is vannak.." sajnálatból akkor örökre vele maradsz?

"elmondása alapján az exei mind kb uralkodtak rajta, mindig magukat nézték...." elmondása alapján..nem voltál ott, nem tudhatod.

Mondanám hogy beszélj vele, instruáld szex közben de nekem az olyan lehangoló. Egyaltalán felizgat téged szexuálisan vagy csak bejön hogy lesi minden kívanságod?

2023. okt. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Tudja ő is hogy nem nagy szám az az ágyban ezért túl tolja a kedvességet.


Neked kell tanítani, hogy mit kell csinálni egy nő testével egy ilyen figyelmes pasi ha ügyesen megtanítod szuper lesz az ágyban!


Nem tudom, hogy milyen az állóképessége meddig bírja. Pontosabban hamar el megy, vagy lankad közben?


Mind a kettőn nagyon könnyen lehet segíteni és te tudsz is neki. Írj ha szeretnél róla beszélni hátha tudok segíteni.


Sok sikert nektek!

2023. okt. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne azt mondd, hogy mi nem jó, hanem hogy mit szeretnél, mit csináljon. Esetleg napközben egy kis szexcset, írogattok, húzod az agyát, mikor találkoztok már alig várjátok.

Ha valamit jól csinál, akkor nagyon látványosan lelkesedj, kicsit túl is lehet tolni. Amúgy meg súgd a fülébe, hogy mire vágysz.

Jó gyakorlás és előjáték lehet a masszázsból. Ott a feljebb, lejjebb, erősebben egy kicsit természetesebben jön.

2023. okt. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Téged leginkább az villanyoz fel hogy a tenyerén hordoz. Később ha kiderül hogy ezt érzed szex közben vele, szerinted mekkora lelki csalódás leszel neki? Ne azt nézd hogy jó veled, szex fontos az ember életében, jobb korábban mint később.
2023. okt. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Vedd át szexben te az irányítast.
2023. okt. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne azt mond hogy "Józsi, bocsi de szar veled a szex".

Hanem amitől úgy érzed jobb lenne, ami neked hiányzik pl "Józsi, szeretném ha egy kicsit hevesebb lennél, lökj be az ágyba és húzd a hajam közben" vagy mit tudom én..

2023. okt. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is rá kellene vezetned, hogyan lenne neked jó a szex, mit csináljon másképp.


Ugyanakkor lehet kemény vagyok, de múltbéli sérelmeket nem viszünk egy új párkapcsolatba, ezen erősen a barátodnak kellene dolgozni, hogyha minderre képtelen, akkor szakember segítségével!


Nem tartom jó ötletnek, hogy úgy lépett párkapcsolatba, hogy nem dolgozta fel a múltat. Hosszútávon nem megoldás, hogy a párja fogadja el, hogy egy érzelmi roncs és nem változik meg, mert x évvel ezelőtt rosszul bántak vele, ezért mindig légy rá tekintettel...


"rosszat mondok, akkor megbántom és ártok az önbizalmának"

Hogyha tényleg ez a helyzet, régóta nem javul, nem tudom elképzelni hogyan működhet hosszútávon a kapcsolat. Nem szabad mindenen megsértődni, párkapcsolatban vagytok, nyílván azért, mert szeretitek egymást. Hogyha folyamatosan gyerekes/játsza a mártírt, képtelen kezelni a konfliktusokat, nem fog működni. Igenis kezelje ő is a problémákat felnőttként, avagy nem való neki párkapcsolat!

2023. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem tudod kérni tőle azt, amit szeretnél?
2023. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Leclerc ***** válasza:
88%

Ne arról beszély neki, hogy mi a rossz, hanem azt mond el hogy hogy lenne jó, mi az amire vágysz, hol érjen hozzád, hol simogasson, hol legyen keményebb, hol lágyabb......


Persze az is érthető, hogy van akinek ez lehangoló, de akkor nem szex közben kell beszélni erről, hanem külön amikor nyugi van. felnőttek vagytok, legalább a pároddal meg kéne ugrani azt a lécet, hogy őszintén beszéltek a szexről.

2023. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fulár ***** válasza:
88%
Szerintem ez nagyon egyszerű!Tanítsd be!De óvatosan.Mond el,hogy mit és hogyan csinâljon!Hogyan jó neked.Ha vannak sajât ötletei azt is beleteheti.Idővel rá fog érezni és megvan rá az esély,hogy összecsiszolódtok!
2023. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!