Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedüllét vagy egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedüllét vagy egy rossz párkapcsolat? Ne bántsatok kérlek

Figyelt kérdés

Férfiként soha nem volt sikerem a nőknél első párkapcsolatom ill szexuális együttlétem is harminc felett lett. Két éve vagyunk együtt azonban a barátnőm ahogy halad a kapcsolatunk egyre elviselhetetlenebb, követelőzőbb, meg egyre inkább úgy kezel néha mint egy havert néha pedig mint nevelendő gyereket, valamint munkamániás és számomra ezeket egyre nehezebb elviselni. Persze biztos nekem is vannak hibáim.

Csak az előzmények miatt attól félek ha szakítok vele akkor lehet soha többet nem találok senkit és egyedül maradok.

Mit tegyek illetve ti mit tennétek a helyemben?


2023. okt. 23. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül boldogan, mint mással boldogtalanul.
2023. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"számomra ezeket egyre nehezebb elviselni"

Nem elviselni kell egy párkapcsolatot, hanem élvezni, örülni, hogy van a másik.

Ne maradj a rosszban.

2023. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül hát.

Ha éhes vagyok és nincs más, akkor sem eszek ciánt. AKkor inkább koplalok.

2023. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet egyedül maradsz ha lész, igaz. Viszont így a minimum esélyt adod magadnak szerető kapcsolatra, hisz lehet összesodor a sors a nővel akit neked szánt ő meg adja majd a közömböst mivel tudja, hogy kapcsiban vagy. Sajnos neked kell dönteni és a döntés eredményét viselni.
2023. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az előzmények miatt attól félek ha szakítok vele akkor lehet soha többet nem találok senkit és egyedül maradok."


Ez a legnagyobb csapdák egyike. Ne maradj benne a helyzetben, ha szenvedsz tőle. Mert jelenleg még az esélyét is elveszed így annak, hogy valóban boldog lehess majd valakivel, aki normális.

Szóval egyedüllét.

Nem bántalak.

2023. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 25evesen lett az első komoly, előtte csak szexuális tapasztalatom volt

Én is azt hittem nem lesz más párom,lett. Több is. Ne maradj a szamodra rosszban. Már megnyilt a kapu,tapasztalattal gazdagodtal. Nem lesz megint olyan mint 30eves korod előtt. Annál te már több lettel es jobban fog menni társkeresés is

2023. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló kapcsolatban, engem dobott ki.


Lépj le, nem éri meg, hogy szenvedj. Tapasztalatból mondom!

2023. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek
2023. okt. 23. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én fiatalabb verzióm tette volna fel ezt a kérdést, nagyon jó. :D


Első barátnőm hasonló volt, mint a tiéd. 28 éves voltam, semmi önbizalmam nem volt, sokáig nem voltam sikeres a nőknél, tehát ragaszkodtam a szar kapcsolatomhoz, mintha az életem múlt volna rajta. Két év szenvedés után szakítottam vele. Ennek már 15 éve, és a mai napig áldom az eget, hogy megléptem. Pedig akkor nagyon féltem a szakítástól, nagyjából azért, amiért te most félsz.


Azóta van egy normális, kedves feleségem, akivel ma nem lehetnénk együtt, ha beleragadok egy szar kapcsolatba anno.

2023. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüllét. Tapasztalat...
2023. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!