Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állnátok hozzá,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá,ha a pasitok rendszeresen azért kezdene el reggel zörögni,hogy felkeljetek,és kaját csináljatok neki?

Figyelt kérdés
Velem egyszer-kétszer eljátszotta,de kezd elegem lenni belőle.Hogyan tudom megelőzni,hogy ne csináljon belőle rendszert? Otthon megszokta,mert anyuci csinálta neki reggel mindig a kaját..Hát nekem nem áll szándékomban ilyen,mert akkor inkább gyereket vállalok,mint őt "babusgassam" ilyenekkel. Ráadásul hajnalban érek haza, és jó lenne aludnom.
2023. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Én kereken kijelenteném, hogy nem vagyok hajlandó anyuci szerepben ellátni őt, mint egy gyereket, mert akkor ő gyerek pozícióba kerül, és gyerekekkel nem szexelek. Ha nem fogja fel, akkor meg kuka.
2023. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
87%

Egy fontos info kimaradt. Miután felzörget te mit csinálsz? Puffogva megcsinálod neki a kaját? Hát akkor továbbra is fel fog zörgetni, mert ettől függetlenül gondolom este ugyan úgy szétteszed a lábad, plusz még kaját is kapott.

A helyes megoldás, hogy az első, de legkésőbb a második alkalommal szólsz neki, hogy legyen tekintettel rád és próbáljon kicsit csendesebben készülni reggel. Amennyiben ezután továbbra is szándékosan felébreszt, akkor haza kell küldeni az édesanyjához.

2023. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, amikor én kelek korábban, én is zörögnék, hogy ő csináljon nekem reggelit.
2023. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Kimész, leordítod. Nálunk képes a férjem a hűtőből kaját kivenni és alkotni belőle.
2023. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 Kitana. ***** válasza:
100%
Eljátszaná ezt párszor, éhen maradna, mert ha fel is kelek, fix, hogy nem állok neki kaját csinálni, hanem leülök kávézni, aztán ha nem szokna le erről nagyon gyorsan, akkor zöröghetne másnál.
2023. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez a helyzet. Ki kell állandóan szolgálni és hozzátenném hogy csak 22 éves!

Kiabál mindig a kaja meg a rend miatt és természetesen mindent én csinálok egyedül. Elhagyom.

2023. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális amit csinál a pasid. De az is kérdés, hogy miért is pont egy ilyen férfit választottál. Javaslatom: Azonnali szskítás.
2023. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Kimennék és közölném vele h aludnék, szóval legyen már minimális tekintettel a másikra, majd megmutatnám hol a hűtő. Felnőtt férfi nehogy már ne bírjon kaját csinálni magának! Szánalom.

16 Te pedig nagyon jól teszed, hogy elhagyod ezt a barmot!

2023. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
95%
A macskam csinalja ezt. Hajnali 1 es 4 kozott felebred, es nekiall zorogni, vagy jatszani valamivel, csakhogy felebredjek es megetessem. De ez egy macska, nem a hapim. A ferjemet visszakuldenem az anyjahoz, ha ezt tenne. Vagy az anyjaba, attol fugg, milyen kedvem van.
2023. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
54%
#20 ki állította be áldozatnak? Mindenki azt tanácsolta, hogy küldje el az anyjába a pasit. Nem ezt kéne? Akkor meg mi a bajod?
2023. okt. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!