Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állnátok hozzá,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá,ha a pasitok rendszeresen azért kezdene el reggel zörögni,hogy felkeljetek,és kaját csináljatok neki?

Figyelt kérdés
Velem egyszer-kétszer eljátszotta,de kezd elegem lenni belőle.Hogyan tudom megelőzni,hogy ne csináljon belőle rendszert? Otthon megszokta,mert anyuci csinálta neki reggel mindig a kaját..Hát nekem nem áll szándékomban ilyen,mert akkor inkább gyereket vállalok,mint őt "babusgassam" ilyenekkel. Ráadásul hajnalban érek haza, és jó lenne aludnom.
2023. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
5%
20. Én még olyat nem láttam hogy egy feminista, a nők felelősségét is firtatta volna. Helyette megy az hogy a szemét férfiak….
2023. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
#21 a kérdés alatt tanácsok érkeztek, és nem kioktatás? És ez zavar téged? Nagyon beteg lelked van.
2023. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%
Mégis ebben a sztoriban miért kéne a nő felelősségét firtatni?! Max annyiban, hogy miért nem dobta még ki, de itt egyértelműen a pasi az életképtelen barom, akitől minél előbb megszabadul, annál jobb!
2023. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

A füldugó csodákra képes.

Egyébként én korábban kelek, mint a férjem, nem várom el, hogy bármit is csináljon, de elég hangos vagyok (pontosabban ő rossz alvó). Így nálunk van egy ilyen rendszer, hogy becsukom a hálóajtót (ami szerencsére elég jól szigetel), és igyekszem a lakás násik felében csinálni az ügyes-bajos dolgaimat. Ha egyszerűen csak ilyen hangos, akkor hasonló kompromisszumok megoldások lehetnek. Ha tényleg követelőzik, mint egy éhes macska (btw, az enyém képes reggelig várni, és addig szárazat enni), akkor ki kell vágni. Mindketten dolgoztok, nem felelősséged ételt tenni elé.

2023. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
4%

22. A férfi = sz@r nő = 100% ártatlan áldozat, hozzáállásból van elegem.


23. Igenis hibás, nem válogatott, és olyannak szült akinek nem kellet volna. De nyakamat rá, hogy valami jó sz@r munkája is van mellé, hogy véletlen se tudj egyedül eltartani a gyereket.

2023. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
94%
25 te hol olvastál olyat, hogy a kérdező szült? Csak mert nem írt ilyet. Azt írta, hogy inkább vállal gyereket, minthogy egy gyerekként viselkedő felnőttről gondoskodjon.
2023. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
94%

#25 ki a f@szom hibáztat itt bárkit? Ez zavar? Hogy nem kárörvendünk? Mindenki azt írta, hogy dobja ki a pasit. Szerinted nem ezt kellene csinálni?

És ki szült? A kérdésben egyetlen gyerekről van szó, a pasiról. Senki nem szült senkinek. Vadbarom

2023. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

Wups ez egy másik kérdés. 🤦

Bocsi ezek 21# 25# nem ide szóltak.

2023. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%
Én nő vagyok. Szivesen csevegnék veled mert én is ki vagyok már tőle.
2023. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként meg nálunk semmilyen kompromisszum nincs. Nekem kell főzni is meg takarítani is és nem, nem tart el meg semmi. Ugyanúgy járok melózni 8-10-12 órába. Sokszor hétvégén is. Mikor hazamegyek már kapom az ívet hogy miért nem teregettem ki a kimosott ruhát. De azért is kapom a lebaszást hogy nem vettem neki tusfürdőt. Nekem itt a végét jelenti de idő kell mire elmegyek és itt hagyok mindent hisz a lakást együtt bútoroztuk be.
2023. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!