Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állnátok hozzá,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá,ha a pasitok rendszeresen azért kezdene el reggel zörögni,hogy felkeljetek,és kaját csináljatok neki?

Figyelt kérdés
Velem egyszer-kétszer eljátszotta,de kezd elegem lenni belőle.Hogyan tudom megelőzni,hogy ne csináljon belőle rendszert? Otthon megszokta,mert anyuci csinálta neki reggel mindig a kaját..Hát nekem nem áll szándékomban ilyen,mert akkor inkább gyereket vállalok,mint őt "babusgassam" ilyenekkel. Ráadásul hajnalban érek haza, és jó lenne aludnom.
2023. okt. 25. 12:58
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
#40 neked amúgy mi bajod?
2023. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
12%
41. Az hogy a pofátlan hazudozó f@sz kell a nőknek, aztán sírnak hogy miért ilyen.
2023. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
94%
#42 hidd el, semmivel nem vagy jobb azoknál a “pofátlan hazudozó f@szoknál”. Hiszen itt hisztizel, és becsmérled a nőket. Miben is lennél te jobb választás?
2023. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
6%
43. Igen tudom, azt kéne mondani, hogy a nők semmiben nem hibásak, semmit nem kéne másképp csinálni. Csak a férfi népség a selejt, és akkor mindjárt kedvelt lennék.
2023. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
88%
#44 az, hogy te egy farok vagy, még nem jelenti azt, hogy minden férfi selejt, vagy hogy minden nő szent, csak azt, hogy te egy bunkó paraszt vagy. Ne képzeli bele többet, mert nincs.
2023. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
45. Ki mondta hogy minden férfi rossz(mondjuk van itt pár nő…) vagy hogy minden nő szent? Az átlagtól beszéltem. Rendkívül érdekes, hogy mikor férfiakról kell beszélni, akkor mindenki érti hogy mi az, mikor nőkről akkor meg szentségtőrés. Most is mindenki felfogj, hogy nem minden férfi olyan mint a kérdezőé, aztán ha nőkkel való bajt firtat valaki, akkor hirtelen mindenki tagadja hogy lennének általánosságok.
2023. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

39, nem mondtam, hogy a szex ne lenne fontos, vagy ne lenne álszent aki azt mondja, hgoy nem fontos.

De olvasd már el miket és főleg hogyan írsz. Szerinted te testesíted meg a jófej férfit? Megsúgom, nem. Tirpák módon írsz, lekezelően beszélsz nőkről férfiakról egyaránt.

Közben lehordod azokat a férfiakat, akik lenézően bánnak a nőkkel.


Igaz, meg sem kéne lepődnöm. Ez az oldal tele van "kedves, rendes fiúkkal" akik ha tehetnék átharapnák a náluk sikeresebb férfiak torkát és sorra kefélnének minden nőt... csakhát nem tehetik. De azért beszélnek róla, jelét adják, hogy vágynak rá. Hát az ilyen tudod hol jó és rendes:D Két komment után tajtékozva fröcsögnek, gyűlölik a nőket, gyűlölik a náluk sikeresebb férfiakat... nem, az ilyen ember nem jó egy csöppet sem, csak épp nincs lehetősége tettlegesen is rossznak lenni.


Nyilván, te ennél jobb vagy bőven, de a minta ugyanaz. Tudod aki tahó módon nyilatkozik másokról, az bizony tahó, akkor is, ha más tahókat becsmérel.

2023. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
55%
#46 te mondtad. “Csak a férfi népség a selejt, és akkor mindjárt kedvelt lennék”
2023. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%
48. Valóban de az az itteni divatra vonatkozik. Nem arra hogy én így gondolnám.
2023. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
#49 én a te válaszodra reagáltam.
2023. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!