Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne, ha a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, ha a pároddal való beszélgetés során kiderülne, hogy nem tudja, mettől meddig tartott az első vilàgháború?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Ciki.
Nem ciki.
42 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
70 évesen talán belefér
2023. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
11%
A feszes cicik jobban mérvadóak nekik hidd el, az sem baj, ha egyáltalán nem tudod volt e egyáltalán világháború.
2023. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy előítéletes vagyok, de aki egy ilyen alap dolgot nem tud, azzal nem túl sok közös témám lenne. Nem azért, mert 0/24-ben a történelemről fecsegek, hanem mert nálam egy minimális műveltség elvárás. Ez jó nagyképűen hangzik, de tényleg, egy idő után az ember kicsit mélyebb tartalmú beszêlgetéseket is igényel.
2023. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Régebben én is valami hasonlót vallottam, mint #3-as, de rá kellett jönnöm, hogy ha elég sokáig beszélgetsz valakivel, előbb-utóbb találni fogsz a műveltségében ilyen szintű hiányosságot (és ez alól én sem vagyok kivétel, egyáltalán nem). Ha nem történelemben, akkor földrajzban, vagy tudományban, vagy közéletben, stb., vagy hétköznapi gyakorlati ismeretek terén előbb-utóbb felszínre fog kerülni valami, amit illene tudni, de nem tud. Ha igényes magára, minimum cikinek érzi, illetve lehetőleg igyekszik pótolni a hiányosságot.

Másrészt az első világháború kezdetét és végét évre pontosan tudni, annak napjainkban nulla a gyakorlati jelentősége, de többnyire még az elméleti ismeretek rendszerbe helyezése szempontjából sem kardinális. Az én szememben onnantól igazán ciki, ha mondjuk évszázadot téveszt.

2023. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Ha csak dugni akarok, nem zavar. Ha többet is, akkor nem örülnék neki.
2023. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mindkettőnknek vannak ilyen vakfoltjai. Nevetünk rajta.
2023. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

A lexikális tudás nem intelligencia.



Azt az adatot, hogy napra pontosan mikor, kb 2 másodperc alatt ki lehet guglizni. Ez a magolás már jó 30 éve elavult.

Hacsak nem vagy történész és/vagy autisztikus és a számadatokra rápörögve, ahogy az ötös is mondja, ez a hétköznapi életben teljesen tök felesleges tudás.



Szerintem fontosabb a világpolitikai dinamikát, vezetési rendszereket, miérteket átlátni, kulcs szerepkõkjel és fogalmakkal tisztában lenni és az ezek közti összefüggéseket érteni.

2023. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőt én se tudom szégyen vagy nem😅. A másikat tudom, az érdekelt is.

N 31

2023. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Én sem tudom, az sem érdekel, hogy tegnap mi volt, nemhogy az, amikor még nem is éltem.

A történelem max hobbinak jó, az irodalommal együtt

2023. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

10

Tekintve, hogy akkor se tanulunk belőle, ha tudjuk, így ezzel sajnos együtt kell értenem.

2023. okt. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!