Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne, ha a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, ha a pároddal való beszélgetés során kiderülne, hogy nem tudja, mettől meddig tartott az első vilàgháború?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 22:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére a párom se tudja. Így senki se akarja elcsábítani. Amúgy 4 diplomával rendelkezik és más érdeklődési köre van. Nem számít hogy tudja vagy nem tudja.
2023. okt. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Kitana. ***** válasza:
68%
Nem nagyon érdekel a lexikális tudás, amennyiben nem arról van szó, hogy az égvilágon semmit nem tud, de a memória véges, felejt az ember dolgokat folyamatosan, ahogy új információkat rak el, szóval ez önmagában semmit nem jelent. Én sem tudok már egy csomó dolgot, amikből amúgy suliban jó dolgozatokat írtam🤷‍♀️
2023. okt. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
45%
Ciki igen, nekem fontos a lexikális tudas az intelligencia mellett.
2023. okt. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Történelemből mindig nagyon buta voltam. Borzasztóan tanárunk volt a gimiben, gyomorideggel jártam órára, nagyon nem szerettem. Szóval az ilyenek én én sem vagyok otthon. Ezzel szemben a párom nagyon képben van. Egyszerűen annyi a megoldás, hogy másról beszélünk. Nem szokott ez köztünk problémát okozni.
2023. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
én sem tudom, ha kíváncsi vagyok rá akkor rákeresek. gyerekkorom óta nem tudtam megjegyezni a történelemből szinte semmit, hiába tanultam órákig. természettudományokban jobb vagyok, simán megtanultam például az egész ppl kézikönyvet
2023. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
33%

"Azt az adatot, hogy napra pontosan mikor, kb 2 másodperc alatt ki lehet guglizni. Ez a magolás már jó 30 éve elavult."


Bocs, de itt nem részletekről van szó, hanem alapadatról.

Aki ennyire nincs képben, azzal nem tudok mit kezdeni. És mondom úgy, hogy a történelem nagyon nem volt soha sem a kedvenc tárgyam, és mindig is gondban voltam az évszámokkal, de ennyit azért kell tudni.

2023. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%
Számomra nem releváns, hogy ilyeneket tud-e. Egy kapcsolat nekem nem műveltségi vetélkedő. Az intelligens viselkedés, a tisztelet, és sok más dolog sokkal fontosabb. Érdekes, hogy még mindig megy a tudás miatti sznob lenézés, pont azok akik többet tudnak, sokszor a legkevésbé sem toleránsak, és elfogadóak. Lehet másban kiválónak lenni, mint ahogy erre sok példa is van. Nem mindenkit érdekelnek ilyenek. És?!
2023. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
23%
manapság semmi nem ciki. Totál műveletlennek lenni sem.
2023. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%

16

Várom a másodfokú egyenlet megoldóképletét. Vagy a pitagorasz tételt. De jöhet a disztributivitás definíciója is. Természetes fejből, elvégre ezek elég alap dolgok.

2023. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%

"ennyit azért kell tudni"


Miért kell?

2023. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!