Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy mindenki beveszi a manipulációkat es azt hozzák ki hülyének aki nem?

Figyelt kérdés

Van aki úgy veri át a nőket ahogy akarja. Mézes mázos manipulatív.

Amikor valakinek gyanus vmi akkor kihozzák hülyének és gúnyolják. Mindenkit simán át lehet verni akit nem azt meg egyszerűen megtapossa a gyk hogy hülye hogy nem hisz a pasinak.

Aztán ha vki elutasit valakit megint ő a hibás hogy hülye mert elutasitja.

Ha vki szakít megint ő a hibás hogy rosszul választott.

Ha valakivel járni akarnak valakiért küzdenek akkor megtapossák hogy biztos ugy se kellesz neki csak arra.


Itt míért mindig az ellrnkrzőjét irják annak ami van?

Aki hazudik manipulator nem azt irják hogy jobb ha nem foglalkozol vele hanem menj orvoshoz mert nem hiszel neki fóbiás vagy.

Ha vki elutasít egy pasit akkir se írják soha hogy jól tetted. Nem, menj orvoshoz ez lesz a vége.


Az életben nem ilyenek az emberek.

Mikor pl kollegám kèrdezte q meloban az irodában egy drága dísztárgyam honnan van mi is ez mondtam hogy egy szemét pasi vezekel a munkahelyemre küldöz be mindent hogy járjak vele miközbrn rgy utolsó féreg. Szenvedjen is hehe.

Erre a kollegám csak velem egyutt nevetett hogy igen a gyökerek ezt is érdemlik.

A gyk-n meg forditva van minden.



2023. okt. 26. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán láttam azt, amiről beszélsz, szóval valamit valószínűleg kihagysz a képből. De ha ennyire nem tetszik, amit itt írnak, de amit az életben mondanak igen, akkor keress ott megerősítést.
2023. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Legutobb ieram hogy egy pasi pont ugy kezdi ahogy a bántalmazók mindenben egxezoen ugyanazokkal a manipulaciokkal.

Erre kihoznak engem bolondnak. Töröltem is.


Bezzeg amikor meg kiderul hogy valaki bántalmazo akkor meg azert rugdossak meg miert nem figyelt oda. Meg a nő valasztott rosszul es akkor azert rugdossák meg.

De bármikor ez van ha en elutasitok pasikat vagy szakítok.

Vagy ha nem akarok vkivel összejönni megint en vagyok a sz.r.

Ha valakivel meg össze akarnék akkor megy az hogy ugx se kellesz neki csak d.gni hehe.


Mindent teljesen forditva irnak írnak mint ami a valoság.

2023. okt. 26. 07:21
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Aki bolondnak bélyegzett meg, valószínűleg magára ismert. Itt az oldalon hemzsegnek a nőgyűlölő bántalmazók!!!
2023. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De meg olyanok is ha állandóan keres egy pasi hív meg jön hozzám személyesen ha letiltom, és már nem zaklatás is, akkor jónnek azzal hogy úgy se kellesz neki csak arra meg én vagyok aki túl sokat hinne magáról.

A gyk-n olyan nem is létezik hogy egy pasi szerelmes lenne egy nőbe.


Aztán ha pl azt írom hogy van valaki akivel írogatokde bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, illetve nagyon előítéletes(hogy hazudik), de kíváncsi vagyok hatha nem, akkor meg még megmondják nekem hogy tiltsam le minek írogatok vele, biztos senki más nincs nem kellesz senkinek azért foglalkozol vele.


Ez is jellemző hogy akármelyik pasiról kerdezek ezzel jönnek hogy mit érdekel minek foglalkozok vele.(pl amikor kollegámról írtam hogy tetszem neki de zavar hogy elvárásokat akar felèm támasztani, úgy kezdeményez hogy de jó lenne ha pl nem kávéznèk annyit. Tehát ha vki már a kezdeményezèsnèl kritikus nekem az is redflag, (semmi kedvem nincs egy pasinak megfelelési görcsökben lenni), viszont nem döndöttem még róla sem hogy nyissak e felé vagy nem, de a gyk már írja hogy ugy se kellesz neki, meg minek irsz rola ki kèrdést nincs senki?biztos nem kellesz senkinek.

2023. okt. 26. 07:48
 5/14 A kérdező kommentje:
*már nekem zaklatás is
2023. okt. 26. 07:48
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Áldozathibáztatás, irigység, frusztráció áll legtöbbször mögötte.


Tudod hogy van... Könnyű írni. Viszont ha valaki nem veszi figyelembe az intő jeleket, észre se veszi miután leírják itt, hogy inkább nem kellene a másiknak esélyt adni, vagy folytatni a kapcsolatot az teljesen más kategória. Nem is bántalmazásra gondolok, mert akkor nehezebb tisztán látni. Inkább kapcsolatfüggőségre, naivitásra, viszonzatlan szerelemre, csak szexre a másik oldalról, kihasználásra. Úgy hiszem akkor valahol jogosan keltik fel az illetőt az álomból és bár nem kéne írni nyersen néha szukseges, mert a pátyolgatás nem fog segíteni rajta, inkább a fejbekólintás. Aki elviseli a kritikát, sőt a bunkózást az nem is haragszik meg. Volt már több olyan kérdező, aki rám írt privátban, vagy a kérdés alatt nekem címezte hogy igazam van, próbál változtatni, el fogja hagyni, nem ad neki esélyt. Logikus ha a kérdező sértődékeny, nem látja be a hibáit akkor veszekedés kerekedik belőle, személyeskedés holott ő kér segítséget, tanácsot és nem fordítva. Gondolom tisztában van azzal hogy ez az oldal IS, mint a Reddit, mint a Quora hemzseg olyan alakokkal, akik itt élük ki magukat, vagy nem tesznek szalvétát a szájuk elé, ami a szívükön a szájukon. Úgyhogy ha legalább sejtik ezt a tényt, opciót akkor nem kéne itt kérdezősködni és nem lenne az egészből vita, vagy bántódás. Ne jöjjön ide, ha gyenge idegzetű. :)

2023. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Én látom ezt a jelenséget az oldalon, ha nem is mindig ez van, de sok kérdésnél. Szeretik az emberek máson kiélni a frusztrációjukat, magukat okosnak beállítani, a másikat meg mindenféle hülye, szerencsétlen, hiszékeny idiótának, aki megérdemli a sorsát (áldozathibáztatás). Ugyanakkor viszont tényleg vannak egyértelmű szituk, ahol mondjuk offolni kéne az ismerkedést, mert már az elején egyértelmű, hogy gázos a másik fél. Pl. egy pasi/csaj zsinórban mondja le a randikat, nevetséges indokokkal is, meg akkor ír, hogy (állítólag) kicsit fáj a feje, mikor már kb. a helyszínen kéne lennie. Ugyanakkor viszont ott nem jogos a másikat lehülyézni, meg „biztos mást is dug melletted/600 pasival ismerkedik veled párhuzamosan, és te csak talon vagy”, ahol mondjuk az van, hogy nem tud non stop írni az egyik fél, és esetleg fél óránál több is eltelik, amíg válaszol.
2023. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 én legtöbbször ilyen egyértelmű szitukban láttam itt leírva, de tény, hogy nem olvasok el minden kérdést.

Kérdező: ha folyton mindenben hibát keresel, mindenre, mindenkire gyanakszol, akkor tényleg lehet, hogy nálad is van gond, például korábbi rossz tapasztalatok miatti berögződés. Vagy tényleg mindig fura alakokat fogsz ki, ezesetben lehet, hogy változtatnod kellene az ismerkedési közegeden. Ismeretlenek véleménye pedig alapvetően tök mindegy, ha a magánéletedről van szó. Végül úgyis te döntesz.

2023. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezt a kérdést is te írtad ki?



Nem mindenki írta hogy hülye az illető ám és különbséget illene tenni segítőkészség és köcsögség között...

2023. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Kez6eltesd magad.


Ha tutod, hogy manipulatív (szerintedÍ), akkor minek írkálsz vele?

2023. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!