Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy letegye vagy legalább drasztikusan csökkentse az elszívott cigaretta mennyiségét?

Figyelt kérdés

Sem az egészségének nem tesz jót, sem a pénztárcánkak és még büdös is. Mindig van valami időpont, amihez köti, hogy majd akkor leteszi, majd ugyanennyiszer táncol vissza, mondván most pont nem alakalmas.

Anyagilag sem állunk fényesen, amin jelentősen javítana, ha nem dohányozna annyit. Nem tudom mit mondhatnék neki, hogy kicsit átgondolja a dolgokat. Ő nap mint nap mondja, hogy szerinte min foghatnám meg a pénzt (irreális dolgok), de a cigi eszébe sem jut...


2023. okt. 28. 12:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Pedig azt kéne. Elköltözöl és ha már 1 éve füstmentes, akkor visszaköltözöl. Ha tényleg szeret téged a férjed, akkor ez elég erős motiváció lesz. Ha meg a cigi a fontosabb, akkor nem szeretitek egymást, maximum te szereted őt.
2023. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nagyjából 100E Ft-ból (GYES + 3 családi) nem tudnék albérletet fizetni és megélni a gyerekekkel és amúgy sem értem, miért nekem kellene elköltöznöm a saját házamból.
2023. okt. 28. 14:39
 13/26 anonim ***** válasza:
Akkor menjen ő, ne költsön cigire, ne rontsa a levegőt.
2023. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kioktatást, de nem jött be. Mint le is írtam már 10 éve szokott rá vissza, előtte 15 évig nem szivta, mi pedig 21 éve jöttünk össze, tehat én egy nem dohányzó emberkével ismerkedtem meg...
2023. okt. 28. 15:26
 15/26 anonim ***** válasza:

Sehogy. Majd ha le akarja rakni MAGÁTÓL, akkor lerakja. A csesztetéssel meg a hisztivel meg úgysem sokat érsz el.


Majd rájön, hogy káros meg sokba kerül és ha úgy gondolja akkor nem gyújt rá többet.


De miért érzem úgy, hogy nálatok is az a szitu, hogy te otthon vagy a gyerekekkel, a férjed dolgozik csak és te próbálod beosztani, hogy mire mennyi menjen el?

2023. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igen, még otthon vagyok, mert fogyatékkal élő gyerekkel nem olyan könnyű.

Akárhogy is nézzük, napi 4000Ft cigire rengeteg mind egészségileg mind anyagilag.

2023. okt. 28. 18:38
 17/26 anonim ***** válasza:

Fogyatékkal élő gyereknek is van óvoda/iskola, ahol szakértők foglalkoznak vele. Meg ugye utána jár (minimális) plusz támogatás is. Szóval ha nagyon szeretnél, akkor vissza tudnál menni te is dolgozni, ha máshogy nem, akkor 6 órában.


Értem én (és ebben igazad is van), hogy káros meg büdös, de ha a férjed nem akarja letenni, akkor nem fogja. Felesleges rugózni rajta. Ha meg akkora gáz van anyagilag, akkor meg kell próbálni közösen viselni a terheket.

2023. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Igen, jár, ezért is kapom a gyest. Gyodra nem jogosult, de így is csak 8:30-11:30 között lehet suliban. Nem találtam olyan munkat, amit ebben a 3 órában tudnék csinálni, a férjem meg nem tud ebben segíteni, sem elvinni, sem hazahozni őket, mert fixen 8-16:30 dolgozik.

Sajnos tényleg gáz van anyagilag, de úgy nekem sem megy plusz időt csinálni a munkára, ha tőle nem számíthatok plusz segítségre legalább annyiban, hogy a kicsire vigyázzon délután vagy este.

Na mindegy, nem is erre irányult a kerdésem. Próbálok vele beszélni még erről. Ebben a hónapban számozom a dohányos zacskókat és ő gyűjti őket, ennek már hinnie kell.

2023. okt. 28. 20:32
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tisztaban van vele, hogy mennyit sziv. Ha vesz 10 dobozzal elsejen es 10en bontja az utolsot az elegge jol merheto. Mivel neked nincs kereseted, a kozos kassza nagyjabol annyibol all, amennyit beletesz, nemigazan szolhatsz erte, ha 100000-et elfustol belole. Sajat keresete, felnott ember, nem vagy a gyamja. Vagy sajat elhatarozasabol leszokik, vagy pedig turod. Mas lehetoseg itt nincs. Azon meg legfeljebb kacagni lehet, hogy most epp nem tudja letenni, mert valami kozbejott. Nem ismerek egyetlen olyan valid okot sem, ami akadalyozna a cigi letetelet. Mert ahhoz onkontroll kell, nem pedig csillagok egyuttallasa. Tehat se nyelvvizsga, se disznovagas, se oraatallitas nem befolyasolja. Ne legyel hulye, mert most annak nez.
2023. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Na igen, ő nem vesz semmit, mert idegesíti, ha pénzt kell költenie, ezért ez is az én feladatom. Van egy dohányos doboza, abba egyszerre 2 nagy csomagot öntök bele. Ez kb 1,5-2 napra elég neki attól függően milyen napjai vannak.
2023. okt. 29. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!