Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Teljesen palira vesz?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Sok olyan dolgot mondott, amin nagyon meglepődtem, de ezeket betudtam annak, hogy “ilyen is létezik”. Utólag átgondolva már nem tudom, hogy igazat mondott-e.


Egyre gyakoribbá vált, hogy más férfiakról beszél. Mintha próbálna féltékennyé tenni. Állandóan van valami sztori valakiről, aki udvarol neki, aki imponálni próbál, csókot akar kérni stb.


Most viszont nagyon belefutott a saját hazugságába, de nem szembesítettem vele, mert nem tudom mit tegyek. Nem akarom elveszíteni, de egyre inkább úgy érzem, hogy teljesen hülyének néz.


A lényeg az, hogy van egy pali, aki múltkor udvarolt neki. Elvileg.


Tegnap küldte nekem a barátnőm a képernyőképeket, hogy bejelölte az illető és hogy miket írogat neki. De hogy őt nagyon nem érdekli, nem is fog reagálni neki, mert csak én érdeklem.


100%-os bizonyossággal kiderült, hogy a profil kamu volt, az illetőt ismerem, csak ezt ő nem tudja.


Tettem fel neki keresztkérdéseket. Kezdett nyugtalan lenni és azt csinálta, hogy az anyja Messengerén keresztül (be tud az övébe lépni, mutatta) ráírt saját magára pont a kérdéseim időpontjában, hogy “mesélte xy, hogy nem hagy békén az a férfi”.


Én ezen teljesen kiakadtam, de csak egy apró megjegyzést tettem neki.


Azóta alig kommunikál velem, nem ír vissza csak elvétve, ma pedig találkozunk, de már most gyomorgörcsöm van ettől az egésztől.


Ez nekem sok… mit tegyek?


2023. nov. 5. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szembesítsd a hazugsagaival.

Szerintem ez az egyetlen jarható út !

Lehet ő egy kényszeres hazudodó, inkább most az elején derüljön ki és dobd ki, mint evekig húzzatok, felesleges, aki mar most hazudozik az később is ezt teszi.

Kiméld meg magad ettől.

2023. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

"Állandóan van valami sztori valakiről, aki udvarol neki, aki imponálni próbál, csókot akar kérni stb."


Pff, ez egy játszmázó lelkibeteg nyomorult. Azt javaslom nagyon ügyelj magadra és az érzelmeidre, húzd meg a határaidat, és vegyél fel védekező pozíciót. Össze vissza hazudozik, manipulál, megpróbálja valami szupernőnek előadni magát, holott tippre a legjobb esetre is csak átlagos, ha jól sejtem. Az a baj hogy az ilyen "jellem" nem igazán szokott változni, sőt szerintem csak idő kérdése hogy beinduljon a mindenért te vagy a hibás érvelés. Lehet már javában tart is, nem tudom.


"Azóta alig kommunikál velem, nem ír vissza csak elvétve, ma pedig találkozunk, de már most gyomorgörcsöm van ettől az egésztől."


EZ az a jel amit nem szabad ignorálni, mondom ezt úgy hogy sajnos a mai napig hajlamos vagyok én is elsiklani felette. Ha feszültség generálódik benned valaki kapcsán, és ellentmondások, arra oda kell figyelni, mert valószínű valami sunyi, kétszínű, nem őszinte játszmába rángatott bele, és attól érzed magad így. Ez az alig kommunikál is tipikus büntetgetős aljasság, beleillik abba a képbe amit látni vélek.


Szóval a legjobb lenne offolni, de a te döntésed mit csinálsz. Amit viszont komolyan javaslok, hogy nagyon de nagyon húzd meg a határaidat, és vigyázz az érzelmeidre, mert ez egy nem normális ember, és ki fog égetni, ha hagyod neki.

2023. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jártam már így nem egyszer sajnos. Azt hittem vele nem fog előfordulni, teljesen másnak tűnt. Beszélgettünk is a témáról, de nagyon úgy tűnik, hogy igencsak rossz személlyel…
2023. nov. 5. 14:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem kezet foghatunk kérdező. És a legszebb az egészben, hogy sokszor pontosan az ellenkezőjét próbálják elhitetni, főleg a legelején. És hiába ismered a red flageket, de valahol szeretnéd elhinni mégis hogy ez most más, több és jobb. Van egy olyan gyanum hogy bizonyos típusok egyszerűen vonzzák ezeket a fajta embereket. Szóval valószínűleg dolgozni is kell majd saját magadon, hogy kevésbé őket vonzzad be a jövőben. Vagy hogy hamarabb ki tudd szűrni. Egyébként ezeket amiket most leírtam neked, kb magamra is érthetem ugyanúgy.
2023. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

🚩 🚩 🚩 🚩 🚩


"Trianguláció (Triangulation) - Akár csak beszélgetés formájában, de gyakran szó esik egy harmadik félről. Cél az elbizonytalanítás, a tudatalatti versengés elindítása egy harmadik féllel.


egy harmadik személyt von be egy kapcsolatba vagy helyzetbe, hogy feszültséget és zavart keltsen. A harmadik fél bárki lehet. A lényeg, hogy tudd, te kevés vagy, te nem vagy elég jó.


Harmadik fél bevonásával a verseny és a féltékenység érzését kelti, ami miatt a manipulált személy bizonytalannak érezheti magát.


Ezzel a módszerrel elérheti azt is, hogy a másik két személy megharagudjon egymásra, akár vita, veszekedés is kialakuljon köztük."


"Patológiás hazudozás (Pathological Lying) - Más néven kóros hazudozás. Nem azt jelenti, hogy minden nap hazugságon kapjuk! Pont az ellenkezőjét. Az egész élete egy hazugság, ami évekkel később derül ki."


🚩 🚩 🚩 🚩 🚩

2023. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik unokatesómmal csinálta ezt az aktuális barátnője.

Apukám meg -akitől soha egy elszabadult káromkodást se hallottunk- azt mondta a srácnak amúgy magyarán, hogy ugye nem gondolod Sanyikám, hogy a létező összes férfi akivel csak a leányzó találkozik, csak és kizárólag őt akarja azonnal meg..ni.

Sajnállak. Ez a kapcsolat kuka.

2023. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valami általánosan bevált módszer nincs ennek a kezelésére? 😂
2023. nov. 5. 16:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

De, és tudod mi?

A no contact.

2023. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is ilyen volt. Már a kapcsolat elején állandóan mondogatta, hogy ki csapja neki a szelet és ki akarná jól megdugni, de ő nagy erősen ellenáll ezeknek, mert engem szeret, ám nem tudja, hogy meddig lesz erre képes. Hát, nem sokáig volt képes ellenállni.
2023. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak 2 honapja tart a dolog. Szerencsere se gyerek, se hitel, semmi nem kot ossze titeket. Dobd ki es szakits meg vele minden kapcsolatot.
2023. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!