Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen elhanyagol, ha társaságba megyünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor többen vagyunk pl (egy bulin szilveszterkor, vagy egy haveri társaságba, vagy ha kirándulunk másokkal) sosincs velem, mintha nem is a barátnőm lenne, másokkal ismerkedik és haverkodik, mintha én megszűnnek létezni. A tavalyi szilveszteren konkrétan egy szót nem szolt hozzám, végig mással beszélt és végig egyedül éreztem magam, még csak rám se pillantott. Amikor ezt szóvá tettem, hogy ez zavar (már eleve fura hogy ezt mondani kell) azt mondja "hát oldódjak fel, kapcsolódjak be én is a beszélgetésbe". Amikor a legjobb barátomat mutattam be neki ugyan ez volt, folyton kérdezgette engem teljesen "elnyomott". Meg ha be is kapcsolódok a beszélgetésbe semmit nem reagál rá és tovább beszélget a másikkal. Szerintetek ez normális? 2 éve vagyunk együtt én 25 a barátnőm 20.
2023. márc. 30. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Ez van akkor, ha a párod nem a legjobb barátnőd is egyben. Másrészt, még csak 20 éves, ismerkedni szeretne, nem elszigetelődni.
2023. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Az valóban fura ha tényleg egy szót se szól hozzád, de nekem gyanús, hogy el van ez túlozva. Meg hát egy társaságnak az is a lényege, hogy másokat is megismer. Téged ismer. Minőségi időt gondolom kettesben is töltötök. Szerintem az lenne fura ha csak rád figyelne amikor mások is ott vannak. Ha 3an vagytok, akkor meg még udvariatlanság is.
2023. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem túlzok, tényleg nem volt semmi. Még amikor hajnalt ütött az óra akkor se volt ott mellettem.
2023. márc. 30. 19:09
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De mit hiszel? Hogy majd megváltozik? 25 éves vagy, nyűglődsz egy lány mellett, akivel egész más elképzelésetek van a páros viselkedésről. Miért nem keresel olyant, aki értékeli, hogy mellette vagy? Kapod itt a válaszokat olyanoktól, akik még nem éltek ilyenben. Egyből jön, hogy te érted félre. Miközben a lány úgy tesz társaságban mint ha semmi köze sem lenne hozzád. Most vagy fiatal, olyan kapcsolatot keress, ami a legtöbb fronton azt adja amit vársz. Ne várj változásra, nem lesz. Ha tíz év házasság után írod majd ugyanezt, egyből megkapod, de nem igaz, hogy nem tudtad, hogy ilyen...
2023. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

2-es: A kérdező sem azt írta, hogy csak vele foglalkozzon. De az meg furcsa, hogy vele semennyit, ha megszólal, mintha meg se hallaná a barátnő stb. Én nem vagyok híve egy párkapcsolatban annak, hogy folyton egymás fenekében kell lenni, de ez meg a másik véglet.


Kérdező, négyszemközt minden rendben van?

2023. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, sokat beszélgetünk ha ketten vagyunk minden oké. Kicsit olyan mintha annyira belemerül a beszélgetésbe hogy megfeledkezik mindenről csak a jelenre fokuszál és a filingre a többi megszűnik létezni és ez sajnos akkor is jelenetezik ha elmegy valahova a haverjaival. Volt hogy 3 napig nem reagált se üzenetre se telefonra. Mintha el lenne varázsolva. Viszont nem rég észrevettem, hogy megfelelési kényszeres. Még akkor is tovább beszélget valakivel, ha már ő nem akarna.
2023. márc. 30. 19:30
 7/18 A kérdező kommentje:
Bár mostanában ha sétálunk az utcán inkább zenét akar hallgatni, de úgy hogy az egyik az én fülembe van a másik az övébe. Jelentsen ez bármit is.
2023. márc. 30. 19:32
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Na jó, nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én az ilyenektől agyérgörcsöt kapok. Nem 25 évesnek tűnsz, hanem kamasznak. A felnőttek (az értelmesebbek) nem csinálnak problémát ilyenekből, hogy "3 napig nem reagált az üzenetemre" mert kommunikálnak egymással.
2023. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem megfelelési kényszer lesz az, inkább szereplési kényszer. És az, hogy vedd már észre, nem az ő hibája, hogy mindenki vele akar beszélgetni. Kell még pár év neked, hogy átlásd ezt. Én inkább nem szórnék el ennyit az életemből a helyedben.
2023. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as csak sajnálni tudom a barátod/barátnődet. Ha neked az normális, hogy nem reagál 3 napig a hívásodra se írásodra akkor nem vagy szerelmes.
2023. márc. 30. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!