Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egysíkúvá vált volna a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egysíkúvá vált volna a kapcsolatunk? Valószínű hogy hamarosan eljegyzésre fog sor kerülni

Figyelt kérdés

Barátom olyan, mintha kezdené elhanyagolni magát. Már nem érdekli a haja sem, úgy kell figyelmeztetnem, hogy ideje lenne már fodrászhoz menni.

Mozi, vacsora, kirándulás, utazás sem játszik igazán nálunk.

2 éve vagyunk együtt, és heti 2 napot töltünk együtt, egymásnál alszunk.

2 év alatt soha nem voltunk moziban, pedig nekem lett volna rá igényem, és ennyi idő alatt egy kezemen megtudom számolni, hogy hány filmet láttunk már közösen.

Étteremben voltunk már, de mivel sokszor egyedül hagyott, mivel kiment dohányozni, és akkor sem beszélgettünk, így untam vele azt is.

Nyaralni sosem voltunk együtt, kirándulni voltunk egy pár helyen, és ennyi.

Szeretnék vele közös hobbit, hogy ha pl. nem megyünk sehova, akkor is csinálhatnánk valamit, de kb. semmilyen ötlet nem tetszik neki. Se közösen társasozás, se semmilyen más játék, se kártyázás, se semmi.

Meg se kérdezi mi történt velem, már nem is nagyon beszélgetünk.

A napi programunk az, hogy találkozunk, szexelünk, de ő utána alszik, vagy a telefont nyomkodja.


2023. nov. 6. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azzá vált, a leírásodból úgy tűnik, hogy mindig is az volt. Ez már csak rosszabb lesz, ha nem akarod így leélni az életedet szakíts vele. Te már próbálkoztál többször is különböző dolgokkal, hogy csináljatok valamit együtt, ő viszont erre abszolút nem nyitott, neki nincs erre igénye. Nem is lesz, szóval ha téged ez zavar, hozzá ne menj.
2023. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ti nem is kapcsolatban vagytok. Milyen eljegyzés ha mégcsak nem is éltek együtt? Először összeköltözni illene. Egy héten kétszer együtt lenni eljegyzés előtt röhejes. Szerintem nagyon gyorsan inkább dobd ki, mert nem fog érted még egy gyufaszálat se odébb tenni.
2023. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne akkor, ha együtt élnénk.
2023. nov. 6. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem azzá válik, hanem az is volt. Nem értem, mi vonzó benne számodra. Írnál esetleg ilyet is?
2023. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt élnétek se csináltátok több programot. Valószínűleg elég hamar eljutna arra a szintre, hogy kb. lakótársakként élnétek egymás mellett, ő csinálná amit szokott (tv-zik, játszik, akármi), te meg foglald el magad amivel tudod. Heti 2 napot vagytok együtt, ha ennyit sem képes veled foglalkozni, biztos hogy akkor sem fog, ha mindig ott leszel. Ez már csak rosszabb lesz, teljesen felesleges húzni.
2023. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Külsőleg, és belsőleg is megfogott. A kapcsolat elején egyáltalán nem ilyen volt, nem éreztem azt, hogy unalmas lenne vele, ezt az unalmat kb. 1 év kezdtem el érezni. Amúgy azon kívül, amiket leírtam, megszokott ölelni, és mindig hoz nekem valami finomságot, amit szeretek enni, de ennyi.
2023. nov. 6. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

1 év alatt kifújt ez a kapcsolat. Nekem biztosan kevés lenne az ölelés és az apró figyelmesség, ugyanis ebből is le fog adni idővel.

2023. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Le se tojj, kár a gőzért.

Nemhogy eljegyzésre nem kéne, hogy sor kerüljön, de még együtt se kéne lennetek. Minek vagy még vele? Egyedülálló vagy jóformán.

2023. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még egy koncertre se jött el velem, amire vele akartam menni, oda is a testvéremmel mentünk.
2023. nov. 6. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide ah eljegyzés? Az pont ellenkezőleg szokot lenni nem ilyen kapcsikba.
2023. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!